Круги для купання


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

142

    Якщо ви недавно стали батьками, то вам неодмінно варто придбати спеціальний круг для купання немовлят вашій крихітці. Це дуже потрібний предмет, який повинен бути в списку покупок кожного з батьків. Він являє собою надувний круг з прорізом, що не створить труднощів під час одягання на ще слабку шию маляти. При цьому голова знаходиться над колом і поверхнею води, а все тіло залишається у воді і дитинка може махати ручками і ніжками. Фіксується цей незвичайний плавальний засіб для малюків навколо шиї за рахунок липучок або карабінів.

На що звернути увагу при покупці круга для купання немовлят.
   
   Провівши 9 місяців в животі матусі, ваше чадо прекрасно себе почуває в водичці. Круг для купання немовлят стане в нагоді не тільки наймолодшому члену сім'ї, а й його мамі чи татові, бо знімає навантаження з вашої спини і дозволяє насолоджуватися радісним процесом. Також допоможе гармонійно розвиватися дитині, адже, коли малюк знаходиться в воді, його м'язи розслаблені, прибираються спазми, м'язові болі. Розслаблене положення тіла і тепла водичка допомагають в боротьбі з гіпертонусом м'язів, проблемами, пов'язаними з неврологією. Тому дитячі лікарі рекомендують купання в крузі для немовлят.

Можливо, зацікавлять мобілі з доставкою

    Підростаючи, дитинка зможе повертатися сама з колом на спинку або животик, тим самим тренуючи м'язи, щоб в подальшому їй було легше перевернутися на суші, сісти, поповзти, зробити свої перші кроки. 

    Спеціальним кругом рекомендують користуватися з перших днів життя!
 
©IQgra, 2016
Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!