Купити круг для купання немовлят


Купити круг для купання немовлят
    Якщо ви недавно стали батьками, то вам неодмінно варто придбати спеціальний круг для купання немовлят вашій крихітці. Це дуже потрібний предмет, який повинен бути в списку покупок кожного з батьків. Він являє собою надувний круг з прорізом, що не створить труднощів під час одягання на ще слабку шию маляти. При цьому голова знаходиться над колом і поверхнею води, а все тіло залишається у воді і дитинка може махати ручками і ніжками. Фіксується цей незвичайний плавальний засіб для малюків навколо шиї за рахунок липучок або карабінів.

На що звернути увагу при покупці круга для купання немовлят.
   
   Провівши 9 місяців в животі матусі, ваше чадо прекрасно себе почуває в водичці. Круг для купання немовлят стане в нагоді не тільки наймолодшому члену сім'ї, а й його мамі чи татові, бо знімає навантаження з вашої спини і дозволяє насолоджуватися радісним процесом. Також допоможе гармонійно розвиватися дитині, адже, коли малюк знаходиться в воді, його м'язи розслаблені, прибираються спазми, м'язові болі. Розслаблене положення тіла і тепла водичка допомагають в боротьбі з гіпертонусом м'язів, проблемами, пов'язаними з неврологією. Тому дитячі лікарі рекомендують купання в крузі для немовлят.

Можливо, зацікавлять мобілі з доставкою

    Підростаючи, дитинка зможе повертатися сама з колом на спинку або животик, тим самим тренуючи м'язи, щоб в подальшому їй було легше перевернутися на суші, сісти, поповзти, зробити свої перші кроки. 

    Спеціальним кругом рекомендують користуватися з перших днів життя!
 
©IQgra, 2016Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)