Лялька Барбі недорого


Лялька Барбі  недорого

     Ляльки Барбі завжди були одними з найбільш бажаних подарунків для дівчаток, незалежно від з віку.  

     Ці унікальні іграшки ставали для своїх господинь справжніми друзями, разом з якими юні леді засвоювали правила етикету, вчилися правильно складати гардероб, звикали стежити за своїм зовнішнім виглядом і освоювали такі необхідні навички, як розкрій і пошиття одягу для своїх улюблениць.

    Оригінальні ляльки Барбі - ця чудовий спосіб в ігровій формі ознайомити дівчинку з її майбутньою роллю мами, прищепити їй почуття турботи і відповідальності, навчити доглядати за своїми речами і зовнішністю, розвинути творчі здібності.

Ляльки Барбі: користь, яку складно переоцінити

     Ляльки Барбі для багатьох дівчат до сих пір залишаються прикладом для наслідування, тому, намагаючись бути хоч схожою на цю красиву іграшку, багато юних модниці із ранніх років привчають себе до акуратності, чистоти, порядку і охайного зовнішнього вигляду. На прикладі такої ляльки дівчаткам простіше пояснити, навіщо необхідно кожного дня вмиватися, чистити зуби і зачісуватися. Чому так важливо стежити за чистотою свого одягу і взуття, а також тримати свою кімнату в порядку.

     Дозвольте Вашій доньці відчути себе дорослою і приміряти на себе роль мами за допомогою улюбленої ляльки Барбі, і Ви побачите, наскільки простіше Вам стало домогтися її розуміння.

     Придбати Барбі варто і в тому випадку, якщо Ви хочете розвинути у своїй дитині творче начало. Адже ця іграшка стане відмінним тренажером для створення ефектних образів: моделювання і пошиття одягу, сумочок, взуття, а також конструювання різноманітних зачісок і навіть фарбування волосся.

     Такі можливості забезпечать Вашій дитині відмінні навички підбору колірних поєднань, дозволять познайомитися з азами крою та шиття, перукарського мистецтва, що в подальшому може стати визначальним фактором вибору майбутньої професії.

Де придбати якісні ляльки Барбі?

     Ляльки Барбі - затребувана іграшка, яка користується величезною популярністю у дітей. Цей факт, на жаль, визначає наявність великої кількості підробок, виготовлених з неякісних і навіть шкідливих для здоров'я матеріалів.

     Уберегти себе і свою дитину від такого придбання Ви зможете, віддаючи перевагу тільки перевіреним торговим точкам і магазинам, які мають  сертифікат, що підтверджує справжність іграшок.

     В асортименті нашого магазину представлений великий вибір оригінальних ляльок Барбі, виготовлених з високоякісного пластику, що виключає можливість негативного впливу на здоров'я Вашої малятка.

    У нашому інтернет магазині ви зможете купити барбі як українського виробництва "Ася", так і зарубіжного виробництва, такі лялечки як лялька Lucy (Люсі), лялька Susy (Сьюзі), лялька Defa (Дефа). Хотілося б відзначити ляльку Сьюзі. У цієї лялечки наївне дитяче личко, чим вона відрізняється від інших більш дорослих подружок. Але найголовніше - це якість одягу ляльки Сьюзі. Усі сукні виконані з дорогих тканин. У ляльки Сьюзі в пальто верхній одяг виконаний на підкладці.

     У нас представлені ляльки Барбі з аксесуарами, змінними нарядами і взуттям. Ціни Вас приємно здивують, а спеціальні фільтри зроблять вибір підхожої іграшки простим і швидким.

© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 165 (всього 7 сторінок)