Квадрокоптери


Квадрокоптери
    Велику популярність сьогодні здобули радіокеровані іграшки.

    Перше, на що слід звернути увагу, - це вік. Якщо дитина у віці 3-5 років, то краще всього придбати найпростішу модель машинки або танка, яка буде рухатися тільки вперед або назад, вона повинна бути гучна і яскрава і зі змінним акумулятором. Крім цього, на радіоуправлінні ще є мотоцикли, герої з мультфільмів, катери, вертольоти, будівельні крани.
    Більш вдосконалені, маневрові і швидкі моделі іграшок можна запропонувати дітям у віці від 6 до 10 років. У цьому віці діти вже цілком можуть впоратися з моделями іграшок з 3-х і чотириканальними системами, де додані функції вперед і назад, вправо і вліво.

    Для дітей від 12 років можна вибрати так звану збірну модель, за бажанням її можна вдосконалити (додати або замінити амортизатори, тюнінговані деталі, корпус, двигун).
    
    І ще, перш ніж купити іграшку на радіоуправлінні, потрібно знати, де вона буде використовуватися. Є іграшки: універсальні, для гри в приміщенні, для гри на вулиці.

    Вертольоти на радіоуправлінні зовсім як справжні вертольоти, тільки маленькі. Вони можуть злітати і приземлятися, зависати в повітрі, виконувати які-небудь маневри. У дорогих моделей краще конструкція, система управління, вони оснащені додатковими датчиками, ніж вертольоти простих моделей. Найпростіші в управлінні - двоканальні системи. У 3-х, 4-х і п'ятиканальних систем складність управління вище. Є вертольоти з електродвигуном і двигуном внутрішнього згоряння. Вертольотами з маленькою вагою на вулиці краще не грати, їх може здути вітром.
    Радіокеровані катери повинні бути міцними. Управляються за допомогою електроніки. Існують різні моделі іграшки: вітрильна яхта з мотором, катер, гоночні човни. Швидкість катера з електродвигуном - 55 км / год, а з ДВС - 80 км / год.

    Всі види іграшок на радіокеруванні Ви можете придбати в інтернет-магазині IQgra.com.ua. Визначившись з призначенням іграшки та враховуючи вік своєї дитини, Ви можете замовити необхідну іграшку з доставкою додому. Перевага такої покупки полягає в економії часу, що витрачається при походах по магазинах. У нашому інтернет-магазині ми завжди представляємо товари, виготовлені з якісних матеріалів і від популярних виробників. Купивши розвиваючу іграшку в інтернет-магазині IQgra, батьки зможуть доставити малюкові багато радості і задоволення.


@IQgra
Показано з 1 по 24 із 28 (всього 2 сторінок)