Конструктори з дерева


Конструктори з дерева
Ласкаво просимо до магазину дитячих іграшок Розумні Іграшки iqgra.com.ua, де на вас чекає дивовижний світ дерев'яних конструкторів для розвитку та веселого проведення ваших малюків!

Конструктори для розвитку маленьких геніїв
Наші дитячі дерев'яні конструктори – це справжній скарб, перевірений часом та поколіннями дітей. Ми розуміємо, що зараз важко знайти магазин з широким асортиментом дерев'яних іграшок, але тут ви знайдете все, що потрібно для розвитку вашого маленького вченого-конструктора.

Доторкніться до тепла дерева
Дерев'яні конструктори унікальні своєю природною теплотою, яку передають із покоління до покоління. Це тепло сонця, під яким росли дерева, і воно приваблює найменших. Наші конструктори українського виробництва ТМ KomarovToys виготовлені з натурального дерева без забарвлення, щоб малюки могли насолоджуватись справжньою текстурою та розвивати своє тактильне сприйняття. Кожна текстура на стінах та дахах веж будинків конструктора розкриє перед вашою дитиною світ дивовижних відчуттів.

Гра та розвиток рука об руку
Наші дерев'яні конструктори призначені для дітей віком від 2 років і більше. Великі деталі - це запорука безпечної гри, що ідеально підходить для маленьких ручок. З ними діти розвивають дрібну моторику рук та логічне мислення. Граючи з різними матеріалами, ваш малюк навчиться порівнювати питому вагу деталей: дерев'яні кубики важчі за пластикові, і це захоплююче відкриття!

Нові світи з кожною деталлю
Уявіть, як ваша дитина будує своє власне містечко з дерев'яними будинками, що чергуються із залізницею, де вагони перевозять вантажі від одного будиночка до іншого. Наш асортимент включає конструктори від Viga Toys, які перетворюються на справжні зоопарки та ферми, а також Cubika, що дозволяють створити казкові будиночки, мости та башти. Розвивайте уяву разом із вашим малюком – фантазія не має меж!

Збираємо свій паровозик
Конструктори паровозиків – особлива гордість нашого асортименту. Тут ваша дитина знайде магнітні та зачіпні вагончики, які легко збираються та розбираються. Ваші діти проведуть багато годин, займаючись цікавим конструюванням і створюючи свої унікальні машини. Бренди Top Bright, Viga Toys та Cubika пропонують найкращі варіанти для найменших творців!

Розвиваємо майстерність разом
Для дітей віком від 3 років у нас є спеціальні дерев'яні конструктори з отворами, які збираються за допомогою болтиків та гайок. У процесі збирання машинки, ваша дитина вчиться поводитися з інструментами, що розвиває спритність і готує його руку до майбутніх успіхів у школі.

Будиночок своєї мрії
Старші діти знайдуть своє задоволення у складанні дерев'яних будиночків та замків. Ваша дитина зможе створити своє унікальне чарівне місто, доповнивши його дерев'яною залізницею, яка перевозитиме паровозик з вагончиками від будинку до будинку. Конструктори будиночків від ТМ Ігротеко - це легкість складання без клею, що дозволить вашій дитині насолоджуватися творчим процесом.

Ми пропонуємо також інші дивовижні дерев'яні конструктори: від кубиків до кулькових доріг. Не пропустіть шанс порадувати вашу дитину справжніми дерев'яними шедеврами від найкращих брендів!

Порадуйте своє маля унікальними дерев'яними конструкторами вже сьогодні! Наш інтернет-магазин Розумні Іграшки iqgra.com.ua чекає на вас з радістю і готовий допомогти вам вибрати найкраще для вашого маленького будівельника світу.Показано з 1 по 24 із 125 (всього 6 сторінок)