Конструктори з дерева


Конструктори з дерева

Дерев'яні конструктори для дітей

Дитячі дерев'яні конструктори це розвиваючі іграшки перевірені поколіннями. Зараз все складніше і складніше знайти магазин де багато дерев'яних конструкторів. Але коли батьки малюків заходять в магазин, де великий вибір дерев'яних іграшок, вони згадують своє дитинство. Кубики з дерева зберігають в собі тепло сонця, під яким виросло дерево.Тепло деревини притягує до себе дитину, іграшки стають найулюбленішими. Дерев'яні конструктори українського виробництва ТМ KomarovToys нефарбовані з вираженою текстурою деревини сприяють сенсорному розвитку особливих діток. Текстуру цікаво розглядати на стінах і дахах веж будинків конструктора.

Конструктори для дітей від 2-х років

Конструктори малюкам потрібно підбирати з дуже великими деталями. Дерев'яні деталі як правило від 3 до 6 см. Їх зручно брати маленькими ручками. Дерев'яні конструктори кубики в відрі це відмінний сортер для малюків. У кришці відра є отвори для різних деталей .. Дитячі конструктори дозволяють розвивати дрібну моторику рук, логічне мислення Граючи конструкторами з різних матеріалів. дитина вчиться порівнювати питому вагу різних деталей. Пластик легший, а дерев'яні кубики важчі. З великих деталей можна побудувати ціле містечко, з дерев'яними будинками між якими можна прокласти дерев'яну залізницю. Дерев'яні кубики і блоки з намальованими вікнами і дверима від Viga Toys, стануть стінами Зоопарку і Ферми. Конструктор містечко на 30, 50, 80 і 100 деталей легко доповнити деталями українського дерев'яного конструктора. Дерев'яні кубики українського виробника Cubika, перетворяться в Казковий будиночок, Місток і навіть в Ратушу, в Оборонні стіни, Вежу, В'їзна брама і навіть в Замок, Фантазія безмежна.

Дерев'яний конструктор паровозик

Коли мова йде про ранній розвиток дітей, то складно уявити дитину без дерев'яних конструкторів, машинок, паровозиків. Конструктори паровозики змусять малюка надовго сісти і затихнути, розбираючись в конструюванні вагончиків. Вагончики чіпляються за допомогою зачепів, гудзиків, магнітів. Вагончики збираються з двох поверхів трьох. Збирати машинки з дерев'яних деталей. Машинки конструктори з дерева представлені такими брендами як Top Bright, Viga Toys, Cubika.

Дерев'яний конструктор з викруткою і набором інструментів

Дітям від 3-х років сподобається збирати конструкції з деталей з отворами за допомогою болтів і гаєчок. Озброївшись викруткою і гайковим ключем. Як правило такі конструктори для хлопчиків комплектуються колісною базою для складання машинки. Після гри деталі можна скласти в ящик для інструментів. Таке заняття не тільки принесе задоволення але і допоможе розвинути фаланги пальців і підготувати руку до школи.

Дерев'яний конструктор будиночок

Старшим дітям сподобається збирати дерев'яні будиночки зруби висновок наш чарівний місто можна завершити дерев'яної залізницею яка буде перевозити дерев'яні паровоз з вагончиками від хати до хати. Дерев'яні конструктори будиночки ТМ Ігротеко збираються легко і без клею. Дерев'яний гараж, будиночок з балконом.

Так само в нашому інтернет магазині ви можете купити: Дерев'яні кубики, Дерев'яні паровозики конструктори, Конструктори замків, Дерев'яний конструктор Ігротеко, Конструктор стілець, Конструктор з викруткою, Кубики блоки, Дерев'яний конструктор кулькова дорога, Дерев'яний конструктор Cubika.

©IQgra, 2018
Показано з 1 по 24 із 175 (всього 8 сторінок)