Картки Домана


Картки Домана
Методика Домана – унікальна можливість розкрити потенціал вашої дитини вже з 6 місяців! Розроблені Гленом Доманом, нейрохірургом з Америки, картки Домана Вундеркінд з пелюшок представляють першу гру для малюків. Спочатку застосовувалась для реабілітації дітей із серйозними проблемами, вона швидко завоювала визнання та успішно використовується сучасними інклюзивно-ресурсними центрами для розвитку мови.

Методика Домана заснована на простому та приємному процесі навчання. За допомогою карток, насичених яскравими ілюстраціями тварин, фруктів, рослин та інших предметів, ваша дитина буде захоплено проводити час з вами, одночасно навчаючись та розвиваючись. Усього кілька хвилин на день, і ви зможете стимулювати роботу різних відділів його головного мозку та розвинути фотографічну пам'ять.

Картки Домана дозволяють не лише вчитися читати, а й формувати пропозиції із образними об'єктами, розвиваючи творчі здібності малюка. На ранньому етапі його інстинкт пізнання та дослідження навколишнього світу буде найпотужнішим мотиватором для навчання, роблячи процес захоплюючим та цікавим.

Гра з картками Домана проста та доступна. Вам лише слід вибрати підходящий час, коли ваш малюк не голодний і перебуває в гарному настрої. Показуйте картки чітко та весело, приділяючи кожній картинці приблизно одну секунду. Не турбуйтеся про кількість ігор на день - ваша дитина сама визначатиме, коли їй захочеться грати.

Слідкуйте за реакцією дитини і не нехтуйте позитивними емоціями та посмішками у процесі занять. Картки Домана Вундеркінд з пелюшок випускаються кількома мовами, що робить цю методику доступною та універсальною для дітей різних культур.

У "Розумні Іграшки" ви можете придбати різноманітні тематичні картки для розвитку мови від ТМ Вундеркінд з пелюшок російською та українсько-англійською мовами. Від домашніх та диких тварин до професій та динозаврів – у нас є все, щоб зробити навчання веселим та захоплюючим процесом.

А ще, картки Домана Вундеркінд з пелюшок доступні в різних форматах, включаючи ламіновані варіанти для використання в дитячих центрах та дитячих садках.

Вибирайте мегачемодан Вундеркінда з пелюшок - найкращий подарунок для вашої дитини, що вклалася в її майбутнє. Допоможіть вашому малюку розкрити його потенціал за допомогою методики Домана та стимулюйте його захоплюючу подорож у світ знань з "Розумні Іграшки"!Показано з 1 по 24 із 226 (всього 10 сторінок)