Розвиваючі ігри купити


Розвиваючі ігри купити
Ласкаво просимо до магазину дитячих іграшок "Розумні Іграшки" - ваш надійний партнер у ранньому розвитку дошкільного освіти!

Розвиваючі дидактичні ігри - це ключовий інструмент у методиках раннього розвитку, що сприяють прискореному прогресу дітей від народження і до 5-7 років. Ми пишаємося наданням широкого асортименту дидактичних ігор та іграшок, які є невід'ємною частиною освітніх закладів та центрів розвитку. Наш асортимент доповнить освітні ресурси дитячих садків, розвиваючих центрів Монтессорі та інклюзивно-ресурсних центрів, а також буде корисним дбайливим батькам та професійним вихователям.

Ознайомтеся з нашими бестселерами:

  • Дидактичні ігри Монтессорі – серед них бізіборди, що сприяють розвитку дрібної моторики, а також набори із вкладками різних геометричних форм. Дерев'яні іграшки, такі як кубики та пірамідки, є обов'язковим обладнанням для сенсорних кімнат.
  • Картки Домана ТМ Вундеркінд - яскраві та кольорові друковані картки із зображенням різних предметів та дій, призначені для розвитку мовлення та словникового запасу. Це перші кроки у навчанні раннього читання цілими словами.
  • Блоки Дьєнеша – навчіть дитину логічним завданням за допомогою різнокольорових блоків різних форм. Методика Дьенеша особливо корисна у розвиток геометричного мислення.
  • Палички Кюїзенера - набір кольорових лічильних паличок, які сприяють розвитку математичних здібностей дітей та підходять як для програми НУШ, так і для дошкільної підготовки.
  • Методика Нікітіних з кубиками – сприяє розвитку просторового мислення та творчому розвитку дітей. До кожного набору дерев'яних кубиків додаються методичні посібники та інструкції для занять.

І це ще не все! У нас також є навчальні іграшки та ігри для раннього розвитку, методична література для вчителів та вихователів дошкільних закладів, STEM-конструктори, навчальні годинники та ваги, математичні планшети, набори геометричних фігур, а також настільні ігри для розвитку мовлення.

Наш магазин працює як з приватними особами, так і з державними та приватними дитячими садками, центрами розвитку та реабілітаційними центрами. Ми цінуємо ваш час, тому обробляємо та доставляємо всі замовлення у максимально стислі терміни.

Кінетичний пісок – ще одна захоплююча можливість для розвитку дітей, і він також доступний у нашому магазині!

Купуйте якісні навчальні іграшки та матеріали для дітей на iqgra.com.ua та подаруйте їм яскраве майбутнє з нами. Разом ми робимо освіту захоплюючою та ефективною!