Іграшки дівчаткам


Іграшки дівчаткам
      Ляльки і пупси - це найбажаніший подарунок для будь-якої, навіть найменшої, дівчинки. Великі ляльки - справжні подружки для вашої принцеси.
 
        Різноманітність ляльок в магазині іграшок для дітей в сучасному світі здивує кого завгодно. У магазинах іграшок цілі стелажі з ляльками різних розмірів і можливостей. Великі ляльки висотою більше метра і маленькі лялечки ЛОЛ сюрприз в капсулі. Функціональні пупси Baby Born які вміють пити, їсти і ляльки, що розмовляють, всі вони дають можливість реалізовувати такий важливий інстинкт, як материнський інстинкт, можливість повторення за дорослими, в даному випадку за мамою, бабусею або сестричкою.
 
     Вибрати ляльку, яка б стала найулюбленішою, досить складно, а тому ми пропонуємо невеликий огляд ринку ляльок, які можна купити в Україні. Безперечно, на сьогоднішні найпопулярнішою лялькою є Лялька LOL Surprise (ЛОЛ). Однією з новинок ляльок ЛОЛ 2019 є лялька L.O.L. S5 W1 серії Hairgoals Модне перевтілення зі справжнім волоссям. В останніх сезонах ЛОЛ змінили упаковку, тепер ляльки не в кулях, а в капсулах. Якщо ви вирішили купити дівчинці в магазині ляльку побільшу, то варто звернути увагу на функціональні пупси Бебі Борн Baby Born. Лялька з горщиком і з пляшкою, як правило, має зріст 38-42 см, майже як новонароджена дитина. Пупса бебіборн можна катати в лялькової колясці, годувати, поїти, садити на горщик. Ляльки в народних костюмах України знадобляться для дитячих садків. Не менш популярними ляльками є Ляльки Барбі, Lucy, Susy, Defa, Ася. Магазини іграшок для дітей намагаються привезти найостанніші новинки світу іграшок. Зміни торкнулися і ляльки барбі. Тепер можна купити шарнірну ляльку, у якій рухаються не тільки руки ноги, але і згинаються лікті, коліна, стопи, кисті. Чим більше точок артикуляції у ляльки, тим цікавіше з нею грати. Така категорія іграшок як ляльки представлена ​​широким асортиментом будиночків для ляльок. Дерев'яні будиночки для ляльок, пластикові, великі будиночки для барбі і маленькі будиночки для ляльок ЛОЛ можна купити в нашому магазині іграшок. Доповненням до подарунка у вигляді ляльки стане лялькова коляска. Найсучасніші коляски для ляльок припадуть до смаку вашій дитині. У колясці прогулянковій можна катати велику ляльку, а в лялькової колясці колисці відмінно помістяться бебіборни, ляльки в народних костюмах, ляльки Paola Reina і м'якотілі ляльки.  А також рекомендуємо купити одяг для ляльок, лялькові коляски, будиночки, меблі та інші аксесуари. Ляльки та лялькові будиночки позитивно впливають на розвиток навичок дитини: це дрібна моторика, пам'ять, фантазія, прояв емоцій.
 
            Для Вашої зручності, в магазині IQgra до кожного товару йде докладний опис, а також інформативна фотографія.
 
   Желаем Вам приятных покупок!