М'ячі


Показано з 1 по 12 із 20 (всього 2 сторінок)

360

123

110

110

110

110

685

Товар закінчився

180

Товар закінчився

63

Товар закінчився

123

Товар закінчився

110

Товар закінчився

115


Що може бути кращим для дитини, ніж відпочинок на природі, де можна побігати, грати, вивчати нове і просто весело проводити час на свіжому повітрі. Такі ігри часто не обходяться без м'ячика, з яким можна побігати, покидати його, пограти компанією в різні ігри як при виїздах на природу, на море, так і просто у дворі.

Вибір асортименту дитячих м'ячів величезний.

Відмінності м'ячів можуть бути:


1. За розміром, це залежить від його призначення, віку дитини. При цьому для дитини м'яч насамперед не повинен бути важким або великим, щоб їй було легко і комфортно з ним грати.

2. Матеріал. У нашому інтернет-магазині представлені моделі з якісної м'якої гуми, яку легко мити. При покупці також слід звертати увагу на наявність (відсутність) різких запахів, що свідчить про наявність (відсутність) шкідливих домішок, а також необхідно віддавати перевагу більш спокійним, не яскравим забарвленням.

3. За функціональним призначенням (футбольний, баскетбольний, гумові м'ячики для малюків, надувні моделі для ігор у воді і т.д).

4. Ціна - вона залежить від матеріалу виробу, виробника, призначення м'яча.

5. Дизайн - найрізноманітніший, це яскраві, якісні варіанти з різними малюнками.


Гра в м'яч- це не тільки веселий відпочинок і розваги, а й фізичний розвиток дітей, грати в такі ігри корисно не тільки дітям, а й дорослим. Це відмінний варіант сімейної розваги, ігор цілими командами друзів або навіть поодинці.


При цьому очевидно, що дитині буде необхідний не один, а кілька м'ячів, адже для ігор в будинку, ігор в футбол або для поїздок на море знадобляться різні варіанти.


Вибираючи дитячі м'ячі у нас, ви можете бути впевненими в якості продукції та максимально швидкій доставці, бо ми цінуємо кожного клієнта.

Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати дитині як безліч розвиваючих іграшок, так і великий вибір транспортних засобів у вигляді машин-штовхачів, самокатів, велобігів, електромобілів і ін. товарів.


Ми завжди вам раді !!!! Звертайтеся до нас з будь-яких питань і ми з радістю допоможемо вам у виборі !!!!

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!