Розвиваючі килимки, музичні килимки. для немовлят


Розвиваючі килимки, музичні килимки. для немовлят

Що подарувати новонародженому?    


Подарунок для новонародженого поставив в безвихідь не одну пару бабусь і дідусів. Справді, що подарувати в попарок молодій парі на виписку з пологового будинку? За відгуками батьків, найбажанішим подарунком є ​​килимок для новонародженого.


Види дитячих килимків для немовлят до року.


    З першого місяця життя оптимальним варіантом для розвитку малюка є класичний килимок з дугами. У комплект включені сам килимок з яскравими зображеннями, в нижню частину можуть бути вшиті іграшки зі звуковими елементами (дзвінкі, що шарудять) і підвіски. З 3 місяців малюк вже почне проявляти активність: намагатися захопити іграшку руками, тягти до себе, розгойдувати підвіски з боку в бік. Рекомендуємо звернути на підвіски, що шарудять, і на підвіски з дзвіночками.

    Для дітей до 4-5 місяців розроблені спеціальні моделі дитячих килимків з бортиками і музичними панелями. Музичні панелі килимків, як правило, знімні і можуть використовуватися як підвіски до бампера коляски або як підвіска на ліжечко.

    Килимки можуть бути виготовлені з м'яких тканин із каркасною основою. Для дачі або відпочинку на природі підходять компактні надувні моделі. До року оптимальні килимки без бортиків зі знімними навісними іграшками.


Розвиваючі килимки для дітей від року


    У рік дитина вже вміє самостійно сидіти, повзати, ходити і тепер їй цікаві більш рухливі ігри. У цей період кругозір малюка активно розширюється, з'являється інтерес до тематичних картинок. Для розвитку підходять килимки без підвісок і іграшок. Моделі представляють собою м'яку підстилку з малюнками: тваринами, підводним світом, героями мультфільмів і багатьом іншим.


Виділяють такі типи килимків:

  • Класичні;
  • Килимки-пазли;
  • Масажні.
    
    Класичні килимки виготовлені з м'якого полотна, можна вибрати цікаве забарвлення. Традиційно моделі підходять для дітей до 2-3 років, для більш тривалого використання призначені навчальні килимки з цифрами, буквами і різними предметами. Килимок-пазл - це малюнок з окремих частин, які з'єднуються в єдиний елемент. Моделі допомагають розвивати моторику, просторове сприйняття і мислення.    

    У перші роки життя для малюка необхідно підібрати комплекс розвиваючих занять, які сприятимуть гармонійному розвитку. Акцент робиться на ігрових вправах, які розвивають дрібну моторику, мислення, музичні та інші здібності.

    Масажні килимки розроблені для зміцнення ніг дитини і профілактики захворювання стоп. Моделі роблять з пружних матеріалів з додатковими масажними елементами: галькою, шипами, імітацією трави і багатьом іншим. Килимок буде корисний дітям і дорослим, не має обмежень по терміну використання.

@IQgra
Показано з 1 по 24 із 188 (всього 8 сторінок)