Розвиваючі килимки купити


Розвиваючі килимки купити
Вибирайте килимки для вашого малюка на IQGra.com.ua!

Що подарувати новонародженому? Якщо ви шукаєте ідеальний подарунок для новонародженої та молодої пари, то килимок для розвитку малюка стане справжньою знахідкою!

У нас на IQGra.com.ua ви знайдете широкий вибір килимків для дітей до року. Починаючи з першого місяця життя класичний килимок з дугами стане оптимальним вибором для розвитку вашого малюка. Яскраві зображення, звукові елементи, підвіски з шурхотами і дзвіночками привернуть увагу та стимулюють активність дитини. Вік 3 місяці малюк вже починає проявляти активність, намагаючись захопити іграшку і розгойдуючи підвіски. Рекомендуємо звернути увагу на килимки з шурхотами і дзвіночками, які розвивають його дрібну моторику та координацію рухів.

Для дітей від 4 до 5 місяців ми пропонуємо спеціальні моделі килимків з бортиками та музичними панелями. Музичні панелі є знімними і можуть використовуватися як підвіски до коляски або ліжечка. Наш асортимент також включає килимки з м'яких тканин із каркасною основою, а також компактні надувні моделі, ідеальні для відпочинку на природі. Килимки без бортиків і навісними іграшками, що знімаються, ідеально підходять для дітей до року.

А коли ваш малюк досягне року, наша колекція килимків, що розвивають, продовжить його дивувати. Маля вже може самостійно сидіти, повзати і ходити, тому його інтереси змінюються. Ми пропонуємо килимки без підвісок та іграшок з яскравими малюнками, що зображають тварин, підводний світ, героїв мультфільмів та багато іншого. У нас ви знайдете класичні килимки, які допоможуть розвивати моторику та просторове сприйняття, а також килимки-пазли, що сприяють розвитку мислення та моторики. Масажні килимки, створені з пружних матеріалів з додатковими масажними елементами, допоможуть зміцнити ноги вашої дитини та запобігти проблемам зі стопами.

Наші килимки не тільки розвивають дитину, а й сприяють її гармонійному розвитку. Важливо розпочати заняття з малюком з раннього віку, і наші килимки стануть незамінним інструментом для ігрових вправ, що розвивають дрібну моторику, мислення, музичні та інші здібності.

IQGra.com.ua пропонує різноманітні килимки, що підходять для всіх вікових груп. Не пропустіть можливість подарувати вашому малюку найкращий початок у житті з нашими килимками для розвитку. Відвідайте наш магазин зараз та виберіть ідеальний килимок для вашого малюка!Показано з 1 по 24 із 182 (всього 8 сторінок)

Знижка -11%
Килимок-пазл EVA Місто