Іграшки розвиваючі


Іграшки розвиваючі

Розвиваючі іграшки - найпростіший шлях до гармонійного розвитку дитини.

 Розвиваючі іграшки грають велику роль в розвитку дитини. Вчися граючи - саме цього девізу дотримуються прогресивні батьки, вчителі дитячих розвиваючих центрів, няні розвиваючі дітей і вихователі дитячих садків, купуючи розвиваючі іграшки, дидактичні ігри та іграшки до методик раннього розвитку дітей. У дітей дошкільного віку ще слабо розвинена уява, малюки краще сприймають образне мислення. Що б дитина швидко засвоїла інформацію їй потрібно побачити, почути, помацати. Тут на допомогу батькам і вчителям приходять розвиваючі іграшки. Подивитися на іграшку, помацати її. З існуючого різноманіття іграшок для дітей, в цій рубриці ми хочемо запропонувати Вам купити розвиваючі іграшки та ігри.

 Одна з найбільш ранніх доступних розвиваючих методик для дітей до року це картки Домана. Діти які ще не навчилися повзати тривалий час, змушені розглядати предмети над собою стелю, небо. Картки виробництва Вундеркінд з Пелюшок з фотографіями тварин на білому тлі, змусять посміхнутися вашого малюка. Для розвитку мовлення українською мовою рекомендуємо Велику Валізу, подарунковий набір карток, а для аивчення англійської мови Англ-українську Валізу Вундеркінд з пелюшок.

 Картки Домана Вундеркінд з пелюшок.

    Дитячі музичні інструменти, іграшкові піаніно і дитячі барабани розвинуть у дитини слух, почуття ритму і аналітичне мислення. Дитина навчиться на слух з закритими очима розрізняти різні інструменти. Методисти дитячих садків і музичних шкіл знайдуть в нашому інтернет магазині справжні маракаси, бубни і дзвіночки для занять з дошкільнятами.

 Музичні інструменти для дітей

           Зрозуміти як працюють причинно наслідкові зв'язки допоможуть розвиваючі іграшки музичні. Натиснув на кнопочку - почув мелодію, вірш, звук тваринки або навіть алфавіт. Музичні розвиваючі іграшки сприяють розвитку словникового запасу дитини і розвитку пам'яті, адже дитині легше повторювати слова які вона чує багато разів. Деякі іграшки та ляльки навчають англійської мови. Популярна іграшкова Автошка навчить дитину називати форми і кольору світлофора. Ноїв ковчег познайомить малюка зі справжніми голосами тварин і дізнається про їх місцях проживання.

 Музичні іграшки

        Величезне значення для розвитку дитини мають дерев'яні іграшки. Не дарма розвиваючі іграшки з цього природного матеріалу так часто зустрічаються в дитячих розвиваючих центрах. Набори Монтессорі, набори Фребеля можна зустріти в сучасних садках. Дитина може порівнювати текстуру пластика і дерева, їх вага і твердість. Так як дерев'яні іграшки більш екологічні ніж пластикові, то батьки які дбають про здоров'я малюків вибирають саме такі розвиваючі іграшки. В першу чергу, це кубики дерев'яні в відрі, вони ж конструктори. Різноманітність навчальних іграшок з дерева досить велика, це і кубики, конструктори, стучалки, шнурівки, пірамідки різних кольорів і форм, рамки-вкладиші, дерев'яні паровозики-пірамідки. Особливу популярність набувають бізіборди для розвитку дрібної моторики. У нашому магазині ви зможете купити як деталі для бізібордов, малі настільні бізікуби, так і готові настінні бізіборди для дитячих садків і для інклюзивних центрів.

Іграшки з дерева                            Кубики дерев'яні

            У дошкільному віці слід приділяти достатню увагу розвитку дрібної моторики. Дрібна моторика сприяє розвитку раннього мовлення, чіткої вимови всіх букв. Для розвитку дрібної моторики для дітей від року можна купити такі іграшки як шнурівки і пальчикові лабіринти. Для розвитку дрібної моторики для дітей від 3-х років рекомендуємо купити Кінетичний пісок, набори для ліплення, мозаїки, набори з наклейками, магнітні мозаїки, Набори для творчості і конструктори з дрібними деталями. Про конструкторах і наборах для творчості як про розвиваючі іграшки хочеться поговорити окремо.

 Набори для ліпки       Набори формочок для ліплення


 Якщо задатися питанням і визначити саму розвиваючу іграшку, то це безперечно конструктори. Адже вони розвивають не тільки просторове мислення, математичне мислення, вони розвивають творче мислення. У нашому магазині в великому асортименті представлені 3-d механічні пазли конструктори, дерев'яні конструктори для дорослих, дерев'яні конструктори копії справжніх зрубів. Останні реформи в освіті диктують нову моду на конструктори STEM. Нуш використовують в навчанні конструктори Engino STEM механіка, Lego 6 кубиків, Конструктори Знаток з електромеханіки.


Конструктори 

Дерев'яні конструктори  Механічні 3-d пазли

 Конструктор Знаток         Конструктор шарнірний


        Набори для творчості дозволяють дитині органічно розвиватися. Малювання заспокоює, навчає емоційної грамотності та навчає образного мислення. Плетіння браслетів з резіночек це прекрасний спосіб розвивати дрібну моторику.

 У сучасному світі приділяється величезна увага іграм з розвитку мовлення дитини, її словникового запасу, вмінню правильно вимовляти слова, ораторському мистецтву. Український виробник Чуді-Сам виробляє відмінні комплекти ляльок рукавичок для казок Домашніх лялькових театрів. Беручи участь в домашніх спектаклях, дитина вчиться швидко запам'ятовувати великі обсяги текстів.

Ляльки для домашнього театру  


          І ось одного разу приходить той час коли дитина перестає цікавитися розвиваючими іграшками. Як далі займатися розвитком дитини? У цьому випадку вас виручать або набори для творчості, або настільні ігри, або головоломки, або набори для дослідів і експериментів.

 

 Користь розвиваючих іграшок для розвитку дітей з найперших днів життя величезна, з їх допомогою можна легко і в доступній, ігровій формі знайомити малюків з квітами, формами, розмірами, поняттями більше-менше, далі-ближче. А також дати можливість формуванню тактильних відчуттів, дрібної моторики, слухової і візуальної пам'яті, фантазії, орієнтації в навколишньому світі, логічного і творчого мислення та іншого.

 

 У нашому магазині можна купити розвиваючі іграшки в широкому асортименті:

 
  • кінетичний пісок - для домашніх занять з улюбленим пісочком;
  • іграшки з дерева - приємні на дотик, екологічно безпечні іграшки;
  • неймовірна кількість самих різних конструкторів, мозаїк, головоломок;
  • дитячі музичні інструменти, за допомогою яких дитина зможе влаштовувати вдома для себе і своїх близьких справжні концерти;
  • домашні лялькові театри, які формують словниковий запас і створюють особливий настрій, занять;
  • є можливість купити кубики Нікітіна;
  • оптичні набори та набори для дослідів - для залучення дитини до наук;
  • настільні ігри для найменших, від 2-х років, настільні ігри для дошкільнят, настільні ігри для школярів, настільні ігри для компанії;
  • багато іншого для повноцінного, гармонійного розвитку вашої дитини.

 Наші іграшки неодмінно зацікавлять Вашу дитину і стануть її кращими друзями, роблячи процес пізнання світу і навчання легким, приємним і невимушеним. Ознайомившись з пропозиціями нашого магазину, Ви зрозумієте, що кращих іграшок для свого чада Вам не знайти. Все, що Вам потрібно - це купити розвиваючі іграшки для вашої дитини, і навчання розпочне приносити задоволення. 

 Іграшки для дитячих садків для сюжетно-рольових ігор ви знайдете в категорії Дитячі кухні, аптечки, інструменти.

 Також Вас можуть зацікавити конструктори, настільні ігри, монтессорі іграшки