Все для годування грудних дітей


Все для годування грудних дітей

   У наш час на допомогу мамі приходять різні пристосування для годування дитини. Після народження малюк харчується материнським молоком, а в разі його відсутності - сумішами для годування з пляшечки. На допомогу мамі при цьому приходять різні варіанти пляшечок для годування, а в подальшому поїльники, тарілочки і інший дитячий посуд.

При виборі пляшечок для годування необхідно враховувати різні характеристики- виробник, розмір пляшечки, матеріал соски, матеріал і що входить до складу виробу. При цьому обсяг пляшечки вибирається за віком малюка, до складу виробу не повинні входити шкідливі речовини, такі як, наприклад, бісфенол А.

Продукція Nuby виготовляється виключно з екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів, і реалізується в вісімдесяти великих країнах світу. Даній компанії належить близько 20 запатентованих технологій, розроблених за участю провідних педіатрів, вона має міжнародні сертифікати на свою продукцію.

Ми також раді запропонувати вам пляшечки для природного годування японського виробництва, яка дозволяє дитині повторювати природні смоктальні рухи, як і при годуванні груддю, тому її можна чергувати з грудним вигодовуванням. Пляшка має антіколіковий клапан, який обмежує захоплення повітря, що в свою чергу попереджає коліки у малюка.

Посуд, який представлений ​​в нашому інтернет-магазині, також відповідає всім нормам, має гарний дизайн, легкий і довговічний.    Вибираючи засоби для годування у нас, Ви можете бути впевненими в якості продукції та максимально швидку доставку, так як ми цінуємо кожного клієнта.

    Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати дитині підгузники, косметичні засоби, безліч розвиваючих іграшок, у нас великий вибір транспортних засобів у вигляді машин-штовхачів, роликів, велобегов, електромобілів і ін. Товарів.


    Ми завжди вам раді! Звертайтеся до нас з будь-яких питань і ми з радістю допоможемо вам у виборі!


© IQ-gra
Показано з 1 по 24 із 34 (всього 2 сторінок)