Брязкальця купити


Брязкальця купити

Брязкальце - це перша іграшка, яка з'являється у немовляти. Чаду ніколи не стане нудно в компанії з дивовижними і кумедними звірятами чи чоловічками

      Для новонародженої дитини незамінною і універсальною іграшкою є неповторні брязкальця, що володіють ідеальним розміром для невеликих ручок дитини. Граючи з нею, діти чують милу мелодію, яка знайомить їх зі звуками. Так у неї розвиваються творчі дані. Заволодіти цікавістю малюка під силу тим іграшкам, які оснащені кольоровими кульками всередині прозорої кулі і елементами, що переміщаються. За допомогою зручної ручки малюк зможе проводити час цікаво і завзято, утримуючи таку чудову річ, як брязкальце.

Якими ж бувають брязкальця і ​​що вони розвивають?

     

    Ручні: тримачі таких іграшок бувають всілякими - у вигляді кільця, в формі кульки, палички, булави і навіть гантельки. Неодмінно зверніть увагу на колір, вагу, розмір, матеріал "ручки" - м'який або твердий, нерівний або рівний. Граючи в подібні іграшки, малюк не тільки розвиває дрібну моторику, сприйнятливість долоньок, тактильні відчуття, але і знайомиться з кольором. Багато брязкальця виконують функцію прорізувача, таким чином малюк, граючись з ними, полегшує для себе процес прорізування зубчиків.

     Підвіски: закріплюються на ліжечко, ігровий килимок або ж коляску, за допомогою них дитя фокусує погляд на об'єктах і розвиває зір.

     Звукові: можуть бути як твердими, так і м'якими. Звуки вони видають найрізноманітніші: барабанять, бриньчать, шарудять, хрумтять, пищать. Це допомагає непосиді виявляти причинно-наслідковий зв'язок: натиснув, помацав, помахав - почув звук.

     Ароматизовані: кращі іграшки такого плану будуть з натурального дерева. Наприклад, брязкальця TM PlanToys, які виконані з натуральної деревини і є гіпоалергенними.

     Тема брязкалець дуже велика, як і асортимент даного товару на сайті нашого магазину. В інтернет-магазині «IQgra» Ви неодмінно зумієте придбати брязкальця всіляких форм і розмірів найвищої якості. Наші брязкальця, вартість яких Вас приємно обрадує, Ваші діти полюблять за лічені хвилини. Барвисті іграшки з прозорим желобком, за яким завзято стрибають багатобарвні кульки, привабливі пластикові ключики в кільці, потішні на присосках, які вільно можна закріпити до будь-якої гладенької поверхні і десятки інших іграшок Ви завжди знайдете в нашому магазині.

     Також Вас може зацікавити наша рубрика Дитячі Мобілі - тут Ви знайдете безліч цікавих пропозицій з мобільчиками на ліжечко для малюка.

© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 186 (всього 8 сторінок)