Купити дитячий ляльковий театр із ширмою


Купити дитячий ляльковий театр із ширмою

     Домашній ляльковий театр, казки приходять в дім! 

Що може бути цікавіше? Тихими сімейними вечорами коли дитині пора спати, ляльки рукавички оживають і починається справжня вистава. Малюк з радістю буде чекати вечір, що б перед сном в домашньому ляльковому театрі ожили улюблені казки: Буратіно, Колобок, Ріпка, Курочка ряба. Маша і Ведмідь. Адже дитина може бути як глядачем, так і актором.

     Подаруйте Вашій дитині ляльковий театр і, відкривши коробку з ляльками рукавичками, він відкриє для себе цілий світ! У наборі можуть бути герої для певної казки, але дитяча фантазія ніколи не обмежується запропонованими варіантами. Ви побачите, як Ваша дитина сама почне вигадувати нові пригоди вже для знайомих героїв. І казка «Троє поросят» перетворюється в «Пригоди трьох героїв з планети «Хрюк»!

       Дитина йде на День народження до бабусі? Запропонуйте, щоб вона показала ляльковий спектакль для іменинниці. Ось це подарунок! А може бути Ваш малюк трошки сором'язливий? Дитячий психолог підтвердить, що гра в ляльковий театр допоможе дитині стати впевненіше, адже коли вона сама керує персонажами або сама придумує сюжет нової казки, то відчуває творчий підйом і радість. А справжньою винагородою для маленького артиста будуть Ваші оплески!

У чому особливість дитячого лялькового театру?

      Величезна перевага домашнього лялькового театру в тому, що така гра цікава як самим маленьким діткам, так і дітям постарше. Всі із задоволенням подивляться лялькові театри в домашньому виконанні, і батьки не виняток! А ось ще один секрет - дитина швидше вивчить пісеньку або віршик, якщо почує їх від улюбленого персонажа лялькового театру!

      У домашньому ляльковому театрі можуть бути ляльки-рукавички, які одягаються на руку, або ляльки, які одягаються на кожен палець окремо. Дитині буде цікаво, якщо ви попросите її показати різні емоції персонажа, яким малюк управляє.

      Звичайно, важливо відзначити, що іграшки в домашньому ляльковому театрі завжди яскраві, барвисті, привертають увагу, приємні на дотик.

Можливо будуть цікаві: Мольберти

     Подаруйте радість своїй дитині! Домашній ляльковий театр - чудовий вибір! Станьте творчим колективом театру імені Вашого малюка! Вигадуйте вистави, малюйте програмки і афіші, даруйте квитки на спектаклі родичам і друзям Вашої дитини!
Показано з 1 по 24 із 129 (всього 6 сторінок)

Лідер продажу!
Театр теней ширма настольная - Kom 424