Пупси для малюків найбільш раннього віку


Пупси для малюків найбільш раннього віку

     Ляльки-пупси - ідеальні іграшки для дітей навіть маленького віку. Спеціальні екологічно чисті матеріали, які використовуються для виробництва таких ляльок, забезпечать відсутність будь-якого негативного впливу на здоров'я дитини, а м'які частини виключать можливість травматизації, роблячи іграшку абсолютно безпечною.

    Ляльки-пупси бувають різних розмірів і модифікацій. Серед них є як звичайні іграшки, так і функціональні, які вміють розмовляти, їсти, ходити на горщик і ходити. Але, незалежно від умінь іграшки, всі ляльки пупси призначені, перш за все, для гри, під час якої маленькі дівчатка, а часто і хлопчики, набувають такі важливі навички, як: 

  • дбайливість; 
  • вміння доглядати; 
  • акуратність; 
  • посидючість; 
  • здатність вживатися в роль; 
  • вміння координувати свої рухи.

     Ляльки пупси дають можливість дітям відчути себе дорослими, приміряти на себе роль мами чи тата, що, в свою чергу, дозволяє виробити в них дисциплінованість, самостійність і відповідальність.

Ляльки пупси. Де знайти оригінальну продукцію?

      У магазині розумних іграшок IQgra представлені ляльки пупси кращих світових виробників. У нас Ви зможете знайти іграшку відмінної якості за прийнятною ціною, а величезний вибір дозволить без зусиль підібрати ідеальний варіант для будь-якого випадку.  

    Ми цінуємо Ваш час і комфорт, тому реалізували на сайті можливість швидкого вибору за допомогою використання спеціальних фільтрів. Також у нас Ви зможете порівняти характеристики декількох вподобаних позицій.


    Здійснюючи покупку у нас, Ви будете позбавлені необхідності відвідування всіх доступних торгових центрів або магазинчиків, на що піде не одна година часу і витрати на проїзд. З нами Ви здійсните всі задумані придбання в комфортних умовах, після чого Вам їх доставлять у будь-який зручний куточок країни.


    Пропонуємо Вам заглянути і в нашу рубрику М'якотілі ляльки, які, безсумнівно також сподобаються Вашим діткам.


© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 132 (всього 6 сторінок)