Кінетичний піcок


Кінетичний піcок

    Що таке кінетичний пісок?

Одним з найбільш приємних наших спогадів дитинства є будівництво замків з піску на березі моря. Мокрий пісок, що струмує з дитячого кулачка, що застигає і створює химерні замки. Цілими днями ми захоплено будували тунелі, лабіринти і маленькі тортики.

    Кінетичний пісок як альтернатива морському піску

Тепер уже наші діти, повернувшись в місто, нудьгують і з сумом згадують пісочні розваги. Але в пісочниці біля будинку рідко зустрінеш чистий і безпечний пісок, до того ж доводиться зважати на пору року.

Ідея грати чистим піском весь рік надихнула виробників дитячих іграшок на створення ігрових пісків. Одним із представників таких піщаних наборів є кінетичний пісок.

        Цим кінетичним піском можна сміливо грати безпосередньо в квартирі, або на балконі чи в дитячих установах. 

Кінетичний пісок настільки увійшов в наше життя, що його можна виявити в дитячих навчальних закладах, дитячих садках, центрах раннього розвитку і інклюзивних-ресурсних центрах, їх містить навіть сенсорна кімната психологічного розвантаження. Кінетичний пісок використовують для зняття стресів, як у дітей, так і у дорослих, особливо це важливо для дітей аутистів і дітей з обмеженими можливостями.


Подробнее:https://iqgra.com.ua/

    
Відмінність від звичайного піску - пластичність і здатність не просто зсипатиметься, а струмувати з пальців. Ще він легший від простого мокрого піску і зберігає форму при падінні. Саме тому можна не побоюватися кінетичного піску, бо після гри не треба буде витрачати багато часу на прибирання.

        Kinetic Sand - це звичний для нас кварцовий пісок, крупинки якого ніби липнуть одне до одного, що робить роботу з ним зручною і приємною. Цей пісок такий самий, як на узбережжях

        Властивості: антибактеріальний, не засихає, не вимагає змочування, не розсипається, не липне до рук і інших поверхонь. На 100% безпечний і екологічно чистий.

         Кінетичний пісок найчастіше виготовляють натурального кольору, але деякі фірми випускають і кольоровий пісок. За допомогою піску яскравих забарвлень можна урізноманітнити гру, зробити її більш барвистою і веселою.

        Граючи в цю гру, дитина розвиває дрібну моторику і практикується в творчості, а також пісок робить позитивний вплив на психо-емоційний стан гравця: як  на дитину, так і на дорослого.

Також буде цікаво: Методики раннього развитку 

         До складу кінетичного піску входить 98% очищеного кварцового піску і 2% спеціального агента для зв'язки крупинок. Рекомендований для дітей від трьох років.

© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 51 (всього 3 сторінок)