Логічні Блоки Дьенеша


Логічні Блоки Дьенеша
Дидактичні матеріали та посібники "Блоки Дьєнеша" - унікальні інструменти навчання для дітей від 2 до 9 років, що підходять як для дошкільнят, так і для молодших школярів, що відповідають програмі Нової української школи (НУШ). Ці "чарівні" набори спеціально розроблені для спрощення процесу навчання та візуалізації основних понять та термінів.

Чому вибрати блоки Дьєнеша для освітнього розвитку вашої дитини?

  • Розвиваючі ігри з блоками Дьєнеша допомагають формуванню образного мислення, що є важливим аспектом у розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  • Елементарні базові та математичні поняття, такі як кількісний рахунок, склад числа та геометричні фігури, легко та цікаво освоюються малюками за допомогою лічильних паличок та різноманітних блоків Дьєнеша.
  • Дидактичні ігри з блоками Дьєнеша допомагають дітям зрозуміти такі поняття, як "склад числа", "кількісний рахунок", "ціле", "половина", "частина" та багато іншого.
  • Набори блоків Дьєнеша надають різноманітні завдання, які підходять для різних вікових груп. Для дошкільнят це складання об'ємних фігур на плоских зображеннях, а для молодших школярів - просторове складання блоків для досягнення конкретного результату.
  • Для досягнення максимального результату важливо брати активну участь в освітньому процесі разом з дитиною. Залучення батьків або педагогів до занять з блоками Дьєнеша забезпечить успішне навчання.

У магазині дитячих іграшок "Розумні Іграшки" (iqgra.com.ua) ми пропонуємо широкий асортимент блоків Дьєнеша та кольорових лічильних паличок Кюїзенера від різних виробників, таких як ТАТО та Корвет. Ви можете вибрати набори з різним матеріалом виконання – дерев'яні або пластикові – залежно від ваших уподобань. Крім того, у нас є великий вибір альбомів та дидактичних матеріалів різної складності для роботи з дітьми на різних рівнях розвитку.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи всі регіони. Магазин "Розумні Іграшки" знаходиться в Дніпро. Для дитячих садків, шкіл та інших комунальних підприємств доступна оплата за безготівковим розрахунком, надання всіх необхідних звітних документів, сертифікатів та гігієнічних висновків.

Даруйте своїй дитині захоплюючі та освітні моменти з дидактичними іграми "Блоки Дьєнеша"! Разом ми створимо яскраве майбутнє для наших дітей, повне знань та цікавих відкриттів.Показано з 1 по 24 із 27 (всього 2 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -3%
Набір для навчання Gigo Логічні блоки Дьєнеша (1027) - afk 1027
Лідер продажу!
Удивляйка 1. Блоки Дьенеша для малышей 2-3 лет - Kor 011
Лідер продажу!
Логічні блоки Дьенеша для дітей 2-10 років - Kor 001
Лідер продажу!
Блоки Дьєнеша навчальна гра ТАТО - tato ПЗ-001