Вместе весело играть. Альбом к палочкам Кюизенера и блокам Дьенеша для детей 2-3 лет - Kor 080
Лідер продажу!
Виробник: Корвет
Модель: Kor 080
Використовувати бон. балів 169
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 16900

  • 174


Вместе весело играть. Альбом к палочкам Кюизенера и блокам Дьенеша для детей 2-3 лет    
    Во всём мире эти дидактические материалы используются для развития: сенсорной культуры, логики, знаковой культуры, памяти, внимания, воображения, речи, творческих способностей.
 
    Отличительной особенностью этого альбома является использование в конструировании одновременно двух дидактических материалов ( блоков и палочек ).
 
    Большое внимание уделяется развитию речи ребёнка. С этой целью используется пальчиковая гимнастика (согласование слов и движения), речевые игры, художественное слово. В альбоме есть также задания математического характера, творческие и исследовательские. Мы надеемся, что каждая страница альбома подарит ребёнку радость общения с Вами, восторг познания, гордость открытия: - Я сам! Я могу! А содержательное общение взрослых с детьми – основа воспитания и развития малыша.
 
    Для игры Вам понадобятся: 1 коробка логических блоков Дьенеша и 1 коробка цветных счётных палочек Кюизенера. Игры с этими материалами будут содействовать развитию Вашего ребёнка на протяжении всего дошкольного возраста.
 
Рекомендовано для детей 2-3 года
Материал: брошюра из картона
Размеры: 21 х 30 см, альбом А4
Количество страниц: 12
Упаковка: полиэтилен
Производство: Корвет

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 2;3

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються логика;память
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Корвет
Корвет


блоки дьенеша +и палочки кюизенера, блоки дьенеша палочки кюизенера купить, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы, палочки кюизенера, палочки кюизенер, палочки кюизенера, купить палочки кюизенера в украине, альбом блоки дьенеша, блоки дьенеша, блоки денеша купить, блоки дьенеша купить


Схожі товари