Сертифікати

      У сучасному світі вже, напевно, ні для кого не є секретом важливість наявності сертифікатів якості для певних груп товарів.

      Сертифікація якості іграшок прийнята на законному рівні в обов'язковому порядку для забезпечення як безпеки, соціального добробуту, так і збереження життя, в даному випадку, дітей.

      Процес перевірки на відповідність стандартам якості включає в себе дослідні та лабораторно-випробувальні процедури в рамках досить жорстких критеріїв. На даному етапі перевірок тестується матеріал, який використовується при виготовленні конкретної іграшки, а також її функціональні якості і рівень безпеки для дитини.

     Також слід зазначити, що сертифікація дитячих товарів враховує вік дітей, пред'являючи найбільш жорсткі вимоги для продукції, призначеної для дітей у віці до трьох років. До таких товарів, серед інших, відносяться брязкальця, пупси та інші.

Такий рід іграшок неспроста винесено в окрему категорію при оцінці якості, адже в цьому віці дитина може перебувати без нагляду дорослого (в ліжечку, люльці, манежі і ін.), А це означає, що іграшка повинна бути безпечною, міцною (для виключення уколів і порізів), конструктивно вона повинна виключати можливість того, що дитина сама зможе її розібрати, розірвати або розкусити; виключати наявність грубих або загострених країв і граней. А також ні в якому разі не повинно бути навіть ймовірності того, що іграшка потрапить в горло або закрутиться навколо шиї. Тільки відповідність усім зазначеним критеріям дає право на допуск до реалізації даної групи товарів.

      На сьогоднішній день, незважаючи на те, що важливість наявності документів, що підтверджують гідну якість товару у всіх на слуху, безліч людей намагаються не задавати відповідних питань продавцеві, боячись отримати у відповідь нерозуміння або грубу відмову. Хоча слід віддавати собі звіт, що, купивши якийсь товар, може і можна ризикнути якістю, але допускати ризик небезпеки при придбанні товарів для малюків неприпустимо.

     Саме тому наш магазин «IQgra» подбав про те, щоб пропонувати Вашій увазі товари гідної якості, з наявністю необхідних підтверджуючих документів. Ми надаємо великого значення цінності здоров'я дітей, їх щасливому дитинству і, звичайно ж, станом навколишнього середовища.

©IQgra, 2022