Картки Домана міні Цифри Вундеркінд з пелюшок - WK 2100064096129
Модель: WK 2100064096129
Використовувати бон. балів 40
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 4000
Расположение: Украина

  • 40


У наборі досить карток, щоб малюк не тільки освоїв цифри і знаки, а й навчився вирішувати найпростіші приклади на додавання, віднімання, множення і ділення, а також порівнювати числа.Комплект містить 44 картки - цифри від 0 до 9 і знаки математичних операцій: +, -, х, /, >, <, =.

    Навчання рахунку за допомогою цифр «Вундеркінд з пелюшок» стане легким і захоплюючим заняттям і надалі допоможе при освоєнні математики. Ігрові заняття з дитиною з народження розвивають її інтелект і формують фотографічну пам'ять.

 
Мова: російська
До набору увійшли: 44 картки - цифри від 0 до 9 і знаки математичних операцій: : +, -, х, /, >, <, =
Рекомендовано для дітей від народження і до 6 років
Матеріал: якісний картон.
Розмір карточок: 5,5 х 10 см
Упаковка: прозорий пакет
Зроблено в Україні!
Методика Глена Домана

      На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини", таке навчання (навіть по 5 хвилин в день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається значно швидше за ровесників і від народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.
      Головне, в чому Доман, безперечно, має рацію, це те, що чим менша дитина, тим легше вона вбирає будь-які нові для неї знання. Потрібно встигнути скористатися цим!
   
Як займатися?

    Виберіть час, коли дитина сита, бадьора і перебуває в гарному настрої. Радісно повідомте дитині: «Зараз я покажу тобі красиві фрукти!» І починайте показ карток, перекладаючи задні картки вперед. Не заглядайте самі на зображення, це відволікає увагу дитини. Демонструйте картки швидко, чітко і весело промовляючи написане на звороті слово, Доман рекомендує відводити всього 1 секунду на 1 картку. Обов'язково перемішуйте картки після кожного показу.
    У перші дні ви повинні говорити: «цей фрукт називається ківі», а потім можете вимовляти тільки назву - «ківі». Навчання повинне займати дуже короткий час. Почніть з показу карток 1-2 рази на день буквально по кілька секунд. Закінчувати заняття необхідно до того, як малюку воно набридне. Якщо ви завжди будете зупинятися раніше, ніж цього захоче дитина, то вона сама буде вимагати від вас почати заняття, що тільки зміцнить її вроджену тягу до знань.
 
    Займайтеся з дитиною стільки раз в день, скільки вийде, важливо щоб і ви, і малюк отримували задоволення від спільної «гри» зі словами і картинками. Додавайте нові набори і також показуйте їх по кілька разів на день. Вивчені картки поступово видаляйте з наборів, замінюючи їх новими.
    Проводити заняття можна як російською, так і англійською або будь-якому іншою мовою, міняйте тільки підписи до карток і правильно вимовляйте написане слово. Ваш малюк вже в три роки може мати непоганий словниковий запас на декількох мовах і без перекладу дивитися простий мультик, скажімо, англійською мовою.
    Посміхайтеся в процесі навчання, показуйте малюкові, як ви його любите, радійте його успіхам! Не варто просити малюка повторювати за вами, демонструвати результат навчання, вірте в нього і це відбудеться в найнесподіваніший для вас момент.


* Відповідає затвердженому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, в рамках концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р .. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 рр.»Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 0;1;2;3;4;5;6;7;8

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються розширення кругозору; фотографічна пам'ять; формування енциклопедичних знань
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Вундеркінд з пелюшок
Вундеркінд з пелюшок

Картки Домана купити, розвиваючі картки Домана, дидактична гра, дидактичні ігри, дидактичні матеріали, картки Глена Домана, методики Домана картки, вундеркінд з пелюшок картки Домана, картки з цифрами, цифри для дітей картки


Схожі товари