Сундук Головоломка - KV 4018

Виробник: КрутьВерть
Модель: KV 4018
Використовувати бон. балів 171
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 17100
Расположение: Украина

  • 171


Сундук Головоломка

    Большинство современных ребятишек любит на досуге разгадывать всевозможные ребусы или складывать необычные головоломки. Если вы решили поразить свое чадо старше десяти лет интересным сюрпризом, то предложите ему потрясающую головоломку - сувенир «Сундук».

    Изготовителем необычной игры выступает довольно популярная большинству потребителей украинская компания «Круть Верть». Она беспокоится о самочувствии ребятишек различных возрастов и стремится произвести такую современную продукцию, которая не только довольно привлекательна внешне, но и не содержит вредных веществ и разнообразных химических добавок.

    Чудесная головоломка вызовет у мальчишек и девчонок море восторга и радости. Им предстоит собственными руками поместить в предложенную коробочку все имеющиеся детали в виде кубиков. Если этот этап будет пройден, то задачу можно будет еще усложнить.

Возраст: для детей от 7 лет
Материал: дерево
Размеры: 110х80х70 мм
Вес: 170 гр.
Упаковка: плёнка
Торговая марка: Круть Верть
Производство: Украина

Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 7;18
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
КрутьВерть

деревянная, головоломка, сундук, крутьверть, круть верть


Схожі товари