Картки Домана міні Прийменники англо-російські Вундеркінд з пелюшок - WK 2100063376321
Модель: WK 2100063376321
Використовувати бон. балів 37
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 3700

  • 37


Прийменники - містить 20 карток з підписами російською і англ. мовах з транскрипцією.    В даному наборі "Prepositions / Прийменники" Ви знайдете 20 карток надрукованих на щільному і якісному картоні з зображеннями різних прийменників з підписами англійською мовою з транскрипцією. Всі картки двосторонні.

    Перегляд таких карток дозволяє дитині швидко засвоїти тему «прийменників», запам'ятати, як пишуться слова російською та англійською мовами. Рекомендується для занять з дітьми як вдома, так і в поїздках, на прогулянці, в машині і багатьох інших місцях.


Матеріал: білий картон

Розмір карток: 10 х 8 см

Картки російською та англійською мовами

Комплектація:

1.On - на

2.With - з

3.Up - вгору

4.Out of - з

5.Down - вниз

6.Past - мимо

7.Far - далеко

8.Among - серед

9.In - в, всередині

10.Across - через

11.Into - в, всередину

12.Around - навколо

13.Through - крізь

14.Over, above - над

15.Between - між

16.Under, below - під

17.In front of - перед

18.Behind - за, позаду

19.Opposite - навпаки

20.At, near, beside - у, поруч, біля


    Діти люблять вчитися, але люблять вчитися граючи. Насправді, вони вважають, що навчання - це просто гра. З деякими витратами часу і картками за методикою Глена Домана, Ви зможете навчити своїх дітей абсолютно всьому чому захочете.

    Картки - інформація, заснована на знаннях, і кожен факт правильно і вчасно поданий дитині, не тільки буде сприяти розвитку дитячого мозку, а й сформує фундамент всіх його майбутніх знань.

    Наукові дослідження показують, що маленькі діти вчаться з дивовижною швидкістю. Картки ідеально підходять для дитячої стимуляції, цікаві для більшості дітей, і стають для крихти захоплюючою грою.


Вік
Вік 1;8

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються розширення кругозору; збільшення словникового запасу; фотографічна пам'ять; формування енциклопедичних знань
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Вундеркінд з пелюшок
Вундеркінд з пелюшок

Картки Домана слова, картки англійських слів, картки Домана, картки Домана купити, розвиваючі картки Домана, картки Глена Домана, методики Домана картки, вундеркінд з пелюшок картки Домана, картки Домана для дітей, картки Домана купити, дидактична гра, дидактичні ігри, дидактичні матеріали


Схожі товари