Детский кассовый аппарат с весами, сканером и калькулятором. - Mult 5613
Виробник: A-Toys
Модель: Mult 5613
Використовувати бон. балів 448
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 44800

  • 448


Детский кассовый аппарат с весами, сканером и калькулятором.Детский кассовый аппарат с весами, сканером 2238A
 
Игровой набор касса для магазина придется по душе дошкольникам которые готовятся ко вступлению в школу. Учись играя, главный девиз педагогов. Детский кассовый аппарат это лучший помощник для дошкольной подготовки. Играя ребенок без скуки выучит однозначные и двухзначные числа, научится складывать, вычитать . Весы это лучший помощник для изучения таких математических понятий как больше или меньше. Встроенный калькулятор в детский кассовый аппарат поможет выучить математические азы для технически подкованных малышей которые привыкли играть с планшетами.
В состав игрушки входит: непосредственно кассовый аппарат, выдвижной ящичек для денежек.  В игровом наборе есть весы для взвешивания товара. Корзинка с продуктами. К кассовому аппарату прилагается считыватель штрих-кода, при считывании раздаются характерные звуки как в настоящем супермаркете на кассе. Покупатель играя данным игровым набором может расплатиться за товар бумажными или пластиковыми деньгами.
Касса оборудована калькулятором, при нажатии на картинки проигрываются веселые мелодии. 
 
Размер упаковки: 27x13x10 см 
 
Рекомендуемый возраст 3-6 лет.
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника

Детский кассовый аппарат с калькулятором со сканером и весами 2238А


Схожі товари