125 развивающих игр для детей до 1 года Силберг Джеки - Sv 109
Виробник: Svena
Модель: Sv 109
Використовувати бон. балів 120
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 12000

  • 120


125 развивающих игр для детей до 1 года Силберг ДжекиГоловной мозг человека к концу 3-го года жизни формирует 1000 триллионов синапсов (связей между нервными клетками). Для столь быстрого развития постоянно нужна обильная "информационная пища" - не отказывайте в ней своему ребенку.

125 развивающих игр для детей до 1 года

Джеки Силберг – специалист по раннему развитию детей, автор восьми бестселлеров, посвященных играм с малышами. Он также известен своими лекциями по проблемам детского обучения в первые годы жизни. В этой книге он собрал разнообразные игры для развития мозга ребенка с рождения и до года. К каждой игре прилагается комментарий об новейших исследованиях мозга и о том, как данная игра способствует его развитию.
 
По мнению автора наилучший способ развивать мозг ребенка - давать ему то, в чем он нуждается: заботу, родительское внимание и ласку. Детям просто необходима интересное и безопасное окружение, любящие и понимающие родители, которые бы реагировали на их потребности, которые бы им пели, читали, занимались с ними, обнимали их как можно чаще, хвалили и радовались их успехам.
 
В книге вы найдете довольно простые игры для ускоренного развития мозга малыша.
 
Игры разбиты на периоды жизни ребенка: от 0 до 3 месяцев, от 3 месяцев до 6, от 6месяцев до 9 и от 9 месяцев до 12.
 
Надеемся, эта книга окажется полезной для вас и вашего малыша.
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника

книги о развитии детей


Схожі товари