Электромеханический Конструктор ЗНАТОК Школа 999+ схем - kds REW-K007
Виробник: Знаток
Модель: kds REW-K007
Використовувати бон. балів 1699
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 169900

  • 1 699


Электромеханический Конструктор ЗНАТОК Школа 999+ схем    Конструктор Знаток Школа 999 схем+ - специальная версия электронного конструктора для образовательных учреждений, предназначенная для организации практических занятий по физике в рамках изучения курса " Электричество" . Наглядно продемонстрирует принципы действия диода, транзистора, фоторезистора, радиоприемника и множества других устройств и приборов. Руководство для учебно-практической части содержит описание 21 практического занятия для школы.     Оригинальный способ соединения деталей обеспечивает быстрый и эффективный результат без использования паяния. Конструктор прошел апробацию в школах и других детских учреждениях и получил высокую оценку специалистов.

    Практические занятия согласуются с существующей школьной программой и учебниками физики 8, 9, 10 и 11 классов. Задания разбиты на 3 группы разного уровня сложности:

  • Синий — начальный уровень
  • Зеленый — средний уровень
  • Красный — уровень выше среднего

С помощью конструктора можно собрать:
1. Радио AM / FM — регулировка громкости, автоматическая настройка на станции.
2. Измерительные схемы (вольтметр, амперметр) — 75 вариантов схем.
3. Диктофон (запись/воспроизведение).
4. Детектор лжи.
5. Световой индикатор — буквы (строчные и прописные) и цифры.
6. Автоматические осветители — " напоминалка" о наступлении темноты, датчик дождя, ночник.
7. Музыкальный дверной звонок с вариантами управления.
8. Имитаторы звуков — 12 вариантов, 120 вариантов схем.
9. Охранные сигнализации — отпугивающие звуки, звуковая/световая реакция на обрыв провода.
10. Регулируемый метроном.

В комплект входят 2 пособия, с помощью которого можно собрать свыше тысячи электросхем, позволяющих на практике освоить азы управления светом, звуком, электричеством и водой. 

Необходимы батарейки 4хАА. 

Рекомендовано для детей возрастом от 5 лет.


Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 5;15

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, внимание, логика, память, математические понятия
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Знаток
Знаток

электромеханический конструктор, электромеханические конструкторы, магазин игрушек, , конструкторы знаток для мальчика


Схожі товари