Логічний екран планшет - Kor 021

Виробник: Корвет
Модель: Kor 021
Використовувати бон. балів 152
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 15200

  • 152


Розвиваючі та навчальні ігри та вправи. На прозорому екрані наклеєні 9 липучок з 4-ма фішками для відповідей до завдань.


         "Логічний екран" представляє собою картонний планшет з прикріпленим до нього прозорим м'яким "екраном". На цьому "екрані" розташовані 9 липучок, до яких необхідно кріпити фішки-відповіді (всього в наборі - 4 фішки для відповідей до завдань).
        Для занять з Логічним екраном необхідні картки з малюнками, які поміщають в планшет. Вислухавши завдання, дитина повинна знайти відповідь (картинку) і поставити в клітинку з картинкою фішку. Перевернувши лист із завданням і знову вставивши його в планшет, дитина може самостійно перевірити, чи правильно вона виконав завдання (на місці правильної відповіді буде зображено усміхнене личко).
 
Правила гри з "Логічним екраном":
  1. Вкласти в "Логічний екран" лист із завданнями з програми (додатки до набору не входять!)
  2. Вислухати (або прочитати) завдання
  3. Знайти відповідь (картинку) і прикріпити в клітинку з картинкою фішку-відповідь
  4. Перевернути лист із завданням і знову вставити його в планшет
  5. Якщо завдання виконано правильно, з клітки, де стоїть фішка, дитині посміхнеться намальований хлопчик
  6. Зафарбувати відповідний номер в карті успіху.

Призначення гри:
  • розвиток вміння працювати з інформацією;
  • розвиток самостійності, допитливості розуму;
  • розвиток вміння вчитися (приймати навчальне завдання, домагатися результату, контролювати себе).

      "Логічний екран" цікавий дітям (динамічний спосіб виконання завдання), простий і ефективний, багатофункціональний (дає можливість працювати з різним матеріалом), довговічний.
 
        До "Логічному екрану" є додатки (в комплект НЕ входять!), спрямовані на систематизацію уявлень про навколишній світ і на розвиток розумових дій (класифікації, порівняння, узагальнення тощо)
        Додатки об'єднані в тематичні серії: "Світ навколо", "Жива природа", "Чотири стихії". У кожній серії кілька додатків, до складу яких входять листи із завданнями.
      

        Таблично-рисунковий принцип побудови гри робить її цікавою і не складною у використанні, а поставлені в ній питання вчать дитину міркувати і аргументувати свої відповіді.
 
Рекомендовано для дітей 3-8 років
Матеріал: картон
Упаковка: картонна коробка
Розміри: 35 х 22 х 2 см
Маса: 380 г
Торгова марка: Корвет

* Відповідає затвердженому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, в рамках концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р .. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 рр.»Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 3;4;5;6;7;8

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються розвиток вміння працювати з інформацією; логіка
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Корвет
Корвет


корвет, навчальні посібники, розвиваючі ігри, діти, дитячі ігри, конструктори, ігри для дітей, логічний екран, дидактична гра, дидактичні ігри, дидактичні матеріали


Схожі товари