Кубики Магнітні для читання
Лідер продажу!
Модель: gclub 1-01
Наявність: На складі

  • 1 200






Магнітні кубики для раннього навчання читанню українською мовою



Магнітні кубики для читання - це ігрова методика, яка допомагає швидко навчити дитину читати

     Методика створена філологом, відомим педагогом у дошкільній освіті - Обчакевіч Оленою Касянівна. Основний принцип методики - пояснити дитині процес формування складів і слів крізь призму власних дій. Комплект з магнітними кубиками повністю готовий до роботи і максимально простий для використання.

     Магнітні кубики для читання українською мовою містять:

  • 20 дерев'яних складових кубиків з магнітами;
  • 2 альбоми для читання зі схемами 169 слів;
  • 6 таблиць звуків і складів;
  • методичний посібник для батьків.
Рекомендований вік: 3-7 років
Мова кубиків: український
Упаковка: дерев'яна коробка з кольоровою наклейкою.
Вага: 2,6 кг.
Виробник: ЦРД "Лабораторія маленьких геніїв"

     Даний комплект створений з метою допомогти дитині навчитися читати, освоїти прості правила і основоположні принципи читання і підготувати його до школи. Виконуючи завдання, дитина познайомиться з буквами (звуками), навчиться з букв складати склади, а з складів - слова.

     Комплект призначений для:

  • батьків;
  • викладачів центрів розвитку дітей;
  • вихователів дошкільних установ.




  У комплекті міститься 20 кубиків і 5 магнітних паличок. З них 12 кубиків з приголосними звуками, 8 кубиків з голосними звуками. Приголосні звуки - чорного кольору, голосні звуки - червоного. Кубики мають незвичайну конструкцію, вони з'єднуються між собою за допомогою магнітної палички, утворюючи склад. Кубики виготовлені таким чином, що з'єднуватися можуть тільки приголосні і голосні звуки, причому приголосні звуки завжди знаходяться зліва, відкриваючи склад, а голосні - справа, завершуючи його. Таким чином, з кубиків можна написати виключно прямий відкритий склад (склад злиття). Кубики обертаються навколо магнітної осі, утворюючи з однієї пари кубиків 16 варіантів складів.


    До набору додаються «Альбоми для читання» і «Складові таблиці». Альбоми містять схеми слів і відповідні ілюстрації на зворотному боці. Альбоми для читання включають в себе 10 рівнів поетапного навчання читання. Рівні побудовані за принципом зростаючої складності, містять велику кількість вправ, які допомагають засвоїти правила і принципи читання. Завдання кожного з блоків побудовані за принципом, який полягає в багаторазовому повторенні одних і тих же букв і складів. Це дозволяє дитині поступово отримувати нові знання і навички і при цьому відчувати себе впевнено.


     Таблиці складів створені в якості додаткового методичного матеріалу, що сприяє ефективному вивченню звуків і складів української мови в процесі їх багаторазового повторення, аналізу і порівняння.


     Навчити дитину читати за допомогою кубиків дуже просто. Не потрібно спеціально нічого заучувати, дитина сама зрозуміє принцип освіти слова в процесі гри. Наприклад, на першому занятті ми складаємо слово «мама». Для того, щоб отримати склад "ма", з'єднуємо кубики з буквами «м», «а» за допомогою магнітної (чарівної) палички. Поєднавши 2 складу «ма», отримуємо слово «мама».


    От і все! Не потрібно пояснювати дитині, яким чином формується склад, як з складів і букв утворюється слово. Весь процес формування слова дитина побачила на власні очі, більш того - він сам створив слово! Що ж тут може бути незрозумілого? У процесі навчання з «Магнітними кубиками» дитина вчиться самостійно мислити, крім отримання навичок читання, удосконалюються логічні здібності малюка. У дитини є потужний стимул: склавши з кубиків слово, він отримає результат, і як наслідок - почуття гордості, почуття впевненості в своїх силах. А кожна дитина хоче, щоб у нього «вийшло», щоб його похвалили і для цього він використовує всі ресурси свого інтелектуального потенціалу - без цього просто нічого не вийде. А потрібно, щоб «вийшло» неодмінно.


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 3;7

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються чтение
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Лаборатория маленьких гениев


кубики, читання, Чаплигін, магнітний, дидактична гра, дидактичні ігри, дидактичні матеріали


Схожі товари