Мозаика детская ИгроПазлы 20 деталей - ves 39182
Виробник: Тігрес
Модель: ves 39182
Використовувати бон. балів 147
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 14700

  • 147


Мозаика детская ИгроПазлы 20 деталей      Мозаика, казалось бы, простая игра, но, на самом деле, эта игра оказывает огромное влияние на раннее развитие ребёнка. Принцип мозаики прост и понятен: детали нужно компоновать предложенным или любым другим способом.
 
      Мозаики всегда яркие, красочные, привлекающие внимание. Детали могут быть довольно мелкими, а могут быть и крупными - этот вариант подходит для самых маленьких. Если Ваш малыш только учится говорить, то игра с мозаикой прекрасно развивает мелкую моторику, а это положительно влияет на постановку речи, или, как говорят специалисты, на формирование правильного звукопроизношения.
 
     Надо обязательно помогать малышу, не оставлять его один на один с такой кропотливой и сложной работой. Для малыша очень весело пошуршать и погреметь мозаикой в закрытой коробке, рассыпать по комнате или сварить «кашу» любимой кукле, пересыпать мозаику из мисочки в ведерко, делать дорожку, по которой будет ходить кукла; интересно просто надевать фишки на основу без всякого рисунка, а потом с шумом сбрасывать своё творение. 
 
      Интернет-магазин "IQgra" предлагает Вашему вниманию замечательную мозаику "Игропазлы" известной тм "Тигрес". В этой мозаике все детали крупные, а это значит, что такая развивающая игрушка подойдёт и для самых маленьких деток.
 
       Дополнительная информация:

  • В комплекте 20 деталей (ширина каждой детали - 68 мм, размер коробки: 35*30*5 см.)
  • Рекомендованный возраст: от трех лет
  • Производитель: тм Тигрес

Стать дитини
Стать мальчик, девочка

Вік
Вік 3+

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються цветовосприятие, мелкая моторика, изучение цвета и форм, логика, анализ, усидчивость, фантазия
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Тігрес
Тігрес


мозаика, тигрес, 39182, снежинка


Схожі товари