Обіймально-стискаюча машина Сквізер. Обладнання для сенсорної інтеграції
Модель: sensoria сквізер
Наявність: На складі
Расположение: Украина

 • 7 794


Обіймально-стискаюча машина Сквізер    Обіймально-стискаюча машина Сквізер є унікальним обладнанням, яке дозволяє розвивати не тільки фізичні, а і психологічні можливості дитини. Сквізер використовують фахівці під час час терапії сенсорної інтеграції. Тренажер складається з основи, на якій розташовано дві пари валиків. Валики м’які та пружні. Мають яскраві кольори та гладку поверхню. Завдяки цьому слідкувати за чистотою обладнання дуже легко.

    Усі валики крутяться, це дозволяє дитині поринути у цей простір та відчути масажні рухи, які нагадують обійми. Валики підлаштовуються під форму тіла дитини при цьому створюючи комфортне напруження, якого не вистачає гіпочутливим дітям.

    Застосовувати обладнання можна, як компонент реабілітації, або як частину лікувальної фізкультури. Сквізер - це тей тренажер, без якого важко представити повноцінно облаштовану сенсорну кімнату. При цьому використання тренажера не обмежується спортивними заходами. Використання даного обладнання позитивно впливає на результативність корекційного процесу та допомагає психологу у роботі з дітьми, які мають зміщені пороги чутливості та потребують постійної розрядки.

Спектр застосування:

 • Тренажер рекомендовано для застосування в цілях реабілітації для дітей з органічними порушеннями мозку, зокрема легкою та помірною олігофренією, синдромом Дауна та деменцією. Перш ніж розпочати застосування тренажеру варто проконсультуватися з дефектологом та неврологом. Оскільки різні форми та ступені органічного ураження мають різні компенсаторні можливості - програми занять на тренажері повинні складатися індивідуально і бути узгоджені з лікарем, психологом та дефектологом.
 • Тренажер можна застосовувати в корекційному процесі для дітей, які мають розлади аутичного спектру. Основним критерієм для рекомендації даного тренажеру є ступінь чутливості дитини, а саме гіпочутливість.
 • Тренажер рекомендовано для пацієнтів, які відновлюються після травм опорно-рухового апарату, але за індивідуальним призначенням.
 • Устаткування застосовується під час процесу корекції затримки психічного розвитку.
 • Під спектр застосування обладнання потрапляють порушення слуху та мовлення.
 • Тренажер може бути застосовано у процесі лікувальної фізкультури. Зокрема, це буде актуально при синдромі дефіциту уваги та гіперактивності та мінімальній мозковій дисфункції.
 • Застосовувати обладнання можна і для дітей з нормативними показниками розвитку, як спосіб урізноманітнення занять фізкультурою.

Рекомендації щодо застосування

 • Перед кожним заняттям необхідно перевіряти надійність всіх кріплень і вже після розпочинати тренування з дитиною.
 • Необхідно стежити за тим, аби обладнання було у чистоті.
 • Дитина завжди повинна знаходитися під наглядом дорослих, коли перебуває у взаємодії з тренажером.
 • Не можна застосовувати тренажер для дітей, які мають інфекційні хвороби, оскільки це збільшить ризик інфікування усіх малюків, які користуватимуться тренажером після них.
 • Обладнання не можна застосовувати, якщо дитина гіперчутлива, або боїться замкненого простору.
 • Приміщення повинно бути досить просторим, щоб дитина могла користуватись тренажером у зручній позиції.
 • Застосування тренажеру повинно бути узгоджено з лікарем, психологом та батьками дитини. 

Розміри «Сквізера»: Д 68 см х Ш 75 см х В 40 см

Використання з 5 років

Максимальне навантаження на валики - до 60 кг


Стать дитини
Стать дівчинка;хлопчик
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

терапія сенсорної інтеграції, Ерготерапія, нейропсихологическая корекція, сквізер, обнімальная машина


Схожі товари