Зразки для каліграфічного письма букв тренажер роздавальний. Англійська абетка - W 19
Виробник: ТестПлей
Модель: W 19
Використовувати бон. балів 78
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 7800
Расположение: Украина

  • 86


Зразки для каліграфічного письма букв тренажер роздавальний. Англійська абетка 

Тренажер для письма з сенсорними доріжками TESTPLAY для дітей 3–9 років

 
Тренажер для навчання письму виконаний у вигляді пластини. На дві сторони пластини нанесені букви і їхні елементи у вигляді сенсорних доріжок з рельєфним дном. У порівнянні з традиційним підходом посібник прискорює оволодіння письмом у 2,5 - 3,0 рази.
 Використання тренажера скорочує витрати часу у дітей на виснажливе багаторазове механічне переписування букв із традиційних прописів у зошит.
Тренажер розвиває тонку моторику пальців рук дитини. Навантаження на зір і загальна стомленість знижуються. Ефект тренажера заснований на включенні в процесі письма додатково до зорового аналізатора кінестетичного (сенсорного) і слухового (звукового) аналізаторів. Букви сприймаються дитиною у вигляді "зчитуються" з рельєфної доріжки сенсорних і звукових сигналів.
 
Також в наявності є комплект Тренажёр для письма и Умные кубики
 
Основні цілі "тренажер для письма":
- зробити процес оволодіння листом цікавим і нудним;
- знизити навантаження на зір і стомлюваність;
- скоротити час на оволодіння листом.
 
Характеристики тренажера:
«Тренажер для письма», торгової марки «Тестплей» виконаний у вигляді плоскої пластини.
На дві сторони пластини нанесені великі та малі літери російського алфавіту, а також елементи, що утворюють літери (похилі і прямі лінії, заокруглення, з'єднувальні лінії).
Всі букви і їх елементи виконані у вигляді доріжок з рельєфним дном.
«Тренажер для письма» зроблений з пластмаси жовтого кольору.
Розмір тренажера 200 * 70 мм.
Тренажер упакований в коробку багаторазового використання.
На обкладинці коробки міститься коротка інструкція по використанню тренажера і основним правилам проведення занять з малюком.
Як користуватися тренажером?
Оволодіння листом полягає в тому, що дитина вставляє ручку і веде нею по рельєфному дну. При наїзді на виступ ручка підскакує вгору, а потім за виступом зіскакує вниз. Лунає тріск. За рахунок дрібної моторики пальчиків дитина "зчитує" тактильні і звукові сигнали.
 
Технологія навчання по тренажеру проста: по доріжці дитина обводить букви 3-4 рази, після чого відтворює цю ж букву в зошиті 4-5 разів.
 
 Таким чином, ефект тренажера заснований на об'єднанні процесів:
- зорового закріплення образу літери,
- тактильно-моторного образу літери,
- звукового образу літери.
 
Заняття завжди проводите в ігровій, захоплюючій формі. Пам'ятайте, навчання повинно перетворитися в гру і завжди викликати щирий інтерес у дитини.
 
Посібник створено відомими фахівцями Р. М. Гладушин і А. І. Гладушин. Посібник запатентовано в 17 країнах світу, випускається на 12 мовах з 1992 року.
 
Навчальний посібник рекомендований Міністерством освіти і науки України, Експертною радою по загальній освіті Міністерства освіти Росії, Міністерством освіти і науки Республіки Білорусь, Білоруською Академією освіти і Національним інститутом освіти Республіки Білорусь, Міністерством освіти Республіки Узбекистан, Міністерствами освіти і провідними педагогічними центрами Китаю і Індії.


* Відповідає затвердженому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, в рамках концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р .. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 рр.»

Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 3;4;5;6;7;8;9;10
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
ТестПлей
ТестПлей


тренажер для навчання письму, зразки для каліграфічного письма, роздавальний матеріал, тренажер для письма


Схожі товари