Карточки Домана Первые английские слова Вундеркинд с пеленок - WK 2100064095276

Модель: WK 2100064095276
Використовувати бон. балів 100
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 10000
Расположение: Украина

  • 100


Карточки Домана Первые английские слова Вундеркинд с пеленок

20 карточек с фотографиями самых известных предметов, окружающих малыша, с подписями на английском языке на качественном мелованном картоне, с инструкцией. 

 
В набор вошли фотографии следующих предметов: мяч, стол, стул, кукла, книга, кубик, малыш, чашка, ложка, тарелка, шляпа, платье, горшок, кровать, машина, игрушка, коляска, лопатка, бутылка, велосипед.
    На обратной стороне каждой карточки вы найдёте интересные упражнения и задания для занятий с ребёнком, помогающие усвоить новые слова, простые фразы, предложения и диалоги на английском языке. Занятия с ребенком превратятся в познавательную игру! Даже взрослые найдут здесь много нового для себя.
    По  мнению  американского  врача  Глена  Домана, основателя "Института ускоренного  развития ребенка" обучение по карточкам (даже по 5 минут в день) стимулирует развитие различных отделов головного мозга, благодаря чему у  ребенка  формируется  фотографическая  память,  ребенок развивается гораздо  быстрее  сверстников,  с  рождения  открывает для себя мир энциклопедических знаний и учится воспринимать иностранный язык.
    Главное,  в  чем  Доман,  несомненно,  прав,  это  то,  что чем меньше ребенок,  тем  легче  он  впитывает любые новые для него знания. Нужно успеть воспользоваться этим!
 
Размер: 16,5 * 19,5 см
Производство: Вундеркинд, Украина
 

    Глен Доман - наш современник, известный американский врач, основатель филадельфийского "Институту ускоренного развития ребёнка" разработал эту уникальную методику обучения, которую опробовали на практике тысячи родителей по всему миру.

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 0;1;2;3;4;5;6;7;8

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються расширение кругозора;увеличение словарного запаса английского языка;фотографическая память;формирование энциклопедических знаний
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Вундеркінд з пелюшок
Вундеркінд з пелюшок


карточки домана слова, карточки английских слов, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы, карточки домана, карточки домана купить, развивающие карточки домана, карточки глена домана, методики домана карточки, вундеркинд с пеленок карточки домана, карточки домана для детей, карточки домана купить


Схожі товари