Пташенятка та звірятка розвиваюча гра суперлото M7346317
Виробник: Енергія плюс
Модель: eplus M7346317
Наявність: На складі

  • 192


Суперлото Пташенятка та звірятка    Інтелектуальна, навчальна, розвиваюча, логічна гра Суперлото "Пташенятка та звірятка" ознайомить Вашу дитину з різними видами звіряток.

     Гра допоможе розвинути мовні навички, інтелект, увагу, логічне мислення, зорове сприйняття і фотографічну пам'ять. Навчить порівнювати, аналізувати, класифікувати, узагальнювати, допоможе розширити свій кругозір.

ПРАВИЛА ГРИ

Перший варіант гри:

  • У грі можуть брати участь від 2 до 4 осіб. Спочатку вибирається ведучий. Картки перемішуються і складаються в коробку зображенням вниз. Гравцям роздаються ігрові поля (в комплекті 4 шт). Ведучий довільно дістає з коробки картки і називає, що на них зображено.
  • Гравець, який знайшов на своєму ігровому полі відповідне зображення, забирає картку і закриває нею відповідне місце на полі.
  • Виграє той, хто першим накриє усі зображення на ігровому полі. Якщо в грі більше двох гравців, гра триває, поки не залишиться одне не закрите поле.
  • Для батьків є підказка з назвами всіх тварин на українській мові.

Другий варіант гри:

  • У грі беруть участь дитина і один з батьків. Малюкові пропонують вибрати одне ігрове поле. На столі викладають картки лото зображенням вгору і пропонують вибрати потрібні зображення і розкласти по місцях.
  • Метою гри в даному випадку стає знаходження двох абсолютно однакових зображень. Гру можна ускладнювати, ставити питання: "Що зображено на малюнку?", тощо.

Характеристики:

  • з товстого картону 2 мм
  • ігрове поле - 4 шт.
  • картки - 36 шт.Вік
Вік 6+
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Енергія плюс
Енергія плюс

лото, пташенятка, звірятка, суперлото


Схожі товари