Динамический конструктор SpaceRail Level 2 - SR-2

Виробник: Spacerail
Модель: SR-2
Використовувати бон. балів 699
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 69900

  • 750


Динамический конструктор SpaceRail Level 2

Конструктор Spacerail уровень два - более сложный вариант известной головоломки. В коробке с конструктором вы неизменно найдете инструкцию по сборке на русском языке и полный набор деталей конструктора.
 
Второй уровень сложности конструктора Spacerail подойдет для детей и взрослых.
 
Cледует отметить, что юным "сборщикам" потребуется помощь родителей или старших в этой увлекательной игре.
 
Конструктор Spacerail Level-2 является средним по уровню сложности, поэтому прекрасно подходит для тех, кто впервые знакомиться с этой игрушкой. Наблюдать за головоломкой можно часами. Металлические шарики будут непрерывно кататься по рельсам. 
 
Конструктор Spacerail представляет собой: основание, алюминиевые стойки, держатели направляющих, стрелки-разветвители, вертикальный подъемник, напоминающий винт Архимеда, и направляющие — белые полиэтиленовые трубки, из которых можно создавать совершенно потрясающие головоломные конструкции, по которым непрерывно будут кататься металлические шарики.

 

 

Комплектация и характеристики:

  • Уровень сложности: 2 (**)
  • Общая длина рельсов: 10 метров
  • Количество деталей:  201
  • Размеры в собраном виде: 65х18х38 см. 
  • Инструкция: на русском языке
  • Упаковка: цветная глянцевая коробка

Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 10;11;12;13;14;15;16;17;18

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються целеустремлённость;пространственное воображение
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Spacerail
Spacerail


динамический конструктор, динамические конструкторы, магазин игрушек, динамический конструктор SpaceRail


Схожі товари