Зоопарк Головоломка - KV 32016

Виробник: КрутьВерть
Модель: KV 32016
Використовувати бон. балів 202
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 20200
Расположение: Украина

  • 202


Зоопарк Головоломка

    Большинство ребятишек обожают разнообразные необычные головоломки, которые прекрасно развивают логическое мышление и память. Если вы решили удивить своего любимого непоседу старше восьми лет оригинальным сюрпризом, то предложите ему замечательную головоломку - сувенир «Зоопарк».

    Изготовителем необычной игры выступает довольно популярная большинству потребителей украинская компания. Она беспокоится о самочувствии ребятишек разного возраста и стремится произвести такую современную продукцию, которая не только довольно привлекательна внешне, но и не содержит вредных веществ и разнообразных химических добавок.

    Замечательная деревянная головоломка содержит 13 фигур, которые представлены в виде разнообразных животных. Она выполнена из экологически чистой древесины, которая безопасна и не оказывает вредного влияния на самочувствие ребенка.

Головоломка "Зоопарк" состоит из 13 элементов (4 гексамино, 5 пентамино, 3 тетрамино и 1 тримино). Оформлены они в виде фигурок обитателей зоопарка. Несмотря на то, что эта головоломка внешне выглядит как детская игрушка, она предназначена для любителей интеллектуальных развлечений всех возрастов - от 6 до 99 лет. Математики в ней больше, чем кажется на первый взгляд.

Задания: выложите фигурки на стол и попробуйте решить следующие задачи: соберите квадрат 1х8х8, прямоугольник 1х4х16, куб 4х4х4, симметричную башню наибольшей высоты. Придумайте сами интересные задания. Потребуется проявить пространственное воображение и умение логически мыслить.

Возраст: 8+

Размер: 15 см х 15 см х 2 см

Вес: 225 г

Материал: дерево

Производитель: Круть Верть (Украина)


Развивающая игра-головоломка "Зоопарк" - один из представителей семейства головоломок с общим названием полимино. Этот термин в 1953 году ввёл известный американский математик Соломон Голомб, в то время аспирант Гарвардского университета. По аналогии с классическим «домино» — прямоугольником, составленным из двух квадратов, Голомб назвал фигуры, составленные из трех квадратов — тримино, из четырех — тетрамино, из пяти — пентамино.


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 5;99
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
КрутьВерть


игры головоломки, головоломки из дерева, деревянные головоломки,


Схожі товари