Деревянная игрушка рамка-вкладыш Звуковой пазл Зоопарк, Melissa&Doug - MD 727
Виробник: Melissa Doug
Модель: MD 727
Використовувати бон. балів 553
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 55300
Расположение: США

  • 545


Деревянная игрушка рамка-вкладыш Звуковой пазл Зоопарк, Melissa&Doug    Музыкальный деревянный пазл «Зоопарк» сам поможет собрать его правильно. Достаточно верно разместить элемент на свое место и прослушать звук, какой издает то или иное животное. Этот набор расширит кругозор ребенка и познакомит его со звуками, какие издает то или иное животное. А удобные ручки элементов не только облегчат установку и снятие элементов с ячеек но и способствуют развитию моторики ручек ребенка.
    Пазл состоит из игрового поля и 8 элементов
 
Рекомендовано для детей от 1 года
Материал: дерево и динамик
Размер: 1,5 х 22 х 30 см
Упаковка: термо-плёнка
Производитель: Melissa Doug

    Mellissa & Doug - это ведущий мировой производитель игрушек из натуральных материалов, прежде всего из дерева. Вся производимая продукция отличается надёжностью, экологичностью и безопасностью для ребёнка. Игрушки данной торговой марки предназначены не только для развлечения малыша, а в первую очередь ориентированы на раннее развитие и обучение.
    Серия деревянных вкладышей, пожалуй самая разнообразная из всего ассортимента, ведь Mellissa несомненно является лидером среди разработчиков игрушек. Эти рамки-вкладыши рассчитаны на детей от 1 года. Все они изготовлены из натурального дерева, а лицевая сторона, на которую нанесена картинка, покрыта слоем специального экологически чистого материала, защищающего от выгорания и выцветания сам рисунок.
    Рамка с вкладышами развивает моторику, логику, объемное мышление, помогает детям изучать окружающий мир, буквы, время, осваивать счет и др.

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3;4;5

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються логическое мышление; зрительная память; координация движений
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Melissa Doug
Melissa Doug

рамка вкладыш из дерева, рамка вкладыш, моторика, рамка из дерева, развитие, развитие мелкой моторики, игра на развитие мелкой моторики, методика монтессори, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы


Схожі товари