Арена малая Головоломка - KV 26015
Виробник: КрутьВерть
Модель: KV 26015
Використовувати бон. балів 129
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 12900
Расположение: Украина

  • 129


Арена малая ГоловоломкаКлассическая задача на утроение фигуры. 
Выберите один из этих элементов и постройте фигуру, подобную выбранной, используя все 9 элементов набора (включая выбранный элемент). 
Элементы можно как угодно переставлять, поворачивать и переворачивать.
Построенная фигура, очевидно, должна иметь линейные размеры в 3 раза больше исходной фигуры. 
Успех решения задачи зависит, в том числе, и от удачности вашего выбора: для трёх фигур данного набора задача не имеет решения, в то же время для других фигур может существовать несколько вариантов различных решений.
Попробуйте снова разместить все 9 игровых элементов внутри шестигранной коробочки. 
Как правило, если Вы не запомнили начальное взаимное расположение элементов, решить эту задачу будет не так просто. Нам известно 5 различных вариантов решения этой задачи (не считая зеркальных вариантов). Попробуйте найти хотя бы одно из них. 
Если Вы справитесь с одной из этих задач за 20 минут, Вы покажете отличный результат. 
Чемпион России по пазлспорту 2003 года Андрей Богданов сумел найти 4 различных решения первой задачи за отведённые 20 минут. 
У Вас же запас времени неограничен

 

Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
КрутьВерть

игры головоломки, головоломки из дерева, деревянные головоломки,


Схожі товари