Велосипеди, коляски, електромобілі, ляльки, меблі дитяча, манежі і ходунки Bambi


Порівняння товарів (0)


520

1 163

702

679

683

579

628

395

409

2 268

2 183

2 251

    Дитинство - яскравий найщасливіший час! Перші досягнення і відкриття, нові враження та емоції!

    Все це дітки пізнають в ході дорослішання, і дуже важливу роль в цьому відіграють оточуючі предмети, меблі, іграшки. Науково доведено, що яскраві насичені кольори з перших днів життя формують у немовлят позитивне сприйняття навколишнього середовища. Не випадково виробники дитячих товарів створюють свою продукцію в соковитих відтінках, що привертають увагу дітей. Уважні стурбовані батьки намагаються оточити своє чадо турботою і купують тільки краще від відомих виробників. Пильно вибираючи товар, вони звертають увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і, в першу чергу, на якість виробів, віддаючи перевагу перевіреним фірмам зі світовим ім'ям.

    Одним з таких надійних у всіх планах виробником дитячої продукції і є польська фірма Bambi. Маючи не надто тривалу історію існування на світовому ринку, вона змогла зайняти гідне місце серед лідерів світових продажів продукції для дітей. Асортимент цієї торгової марки дуже широкий і завоював симпатії у споживачів по всьому світу. Виробничі потужності компанії знаходяться в Китаї, це дозволяє зменшити вартість товарів і тримати якість на належному рівні завдяки контролю з боку керівництва. Політика якості дотримується вкрай строго, оскільки продажі йдуть і в Європі, де, як відомо, дуже жорсткі вимоги до якості і екологічної складової. Кожна одиниця продукції проходить всі необхідні стадії сертифікації.

Що ж пропонує нам Bambi?

    Під цією торговою маркою виходить у світ великий асортимент виробів:

  • меблі (столи, стільці, парти, стільчики для годування);
  • коляски;
  • манежі і ходунки;
  • електромобілі та інший транспорт;
  • розвиваючі іграшки.

    Меблі для дитячих кімнат представлено широкою лінійкою моделей всіляких варіацій і забарвлень, які підходять як дівчаткам, так і хлопчикам. Стільці, столи, парти та інші предмети інтер'єру виготовляються з екологічно чистих матеріалів і покриваються безпечними лакофарбовими матеріалами. Меблі дуже ергономічні, багатофункціональні, довговічні і зручні. Яскраві кольори і барвисті картинки неодмінно зацікавлюють своїх маленьких господарів з перших хвилин.

    Модельний ряд колясок теж вражає своєю різноманітністю. Вашій увазі представлений транспорт для немовлят від легкої компактної тростини і до колясок-трансформерів з міцною рамою і надійними колесами, здатними подолати снігові замети. Коляски відрізняються якістю виконання, відмінними надійними тканинами і багатофункціональністю.

    Електромобілі сподобаються будь-якому карапузові. Машинки дуже правдоподібно імітують представників світової автомобільної промисловості. У комплектації є пульт управління, звукові ефекти і інші функції, що привертають увагу юних гонщиків.

    Ляльковий світ Bambi наповнений пупса, ляльками для найменших, аксесуарами, будиночками і транспортом. Будь-яка дівчинка знайде тут собі улюблену «подружку» і супутні товари для неї.

    Розвиваючі та інтерактивні ігри припадуть до душі своїми пізнавальними функціями. Граючи, діти навчаться розрізняти кольори, звуки, форми і фактури. Це допоможе формуванню логічного мислення і розвитку пам'яті та уваги.

    У свої кращі ідеї розробники фірми Bambi вкладають свою любов до своєї потенційної аудиторії. Купуючи продукцію цієї торгової марки, батьки можуть бути спокійні, і впевнені в якості.

Показано з 1 по 12 із 229 (всього 20 сторінок)