Дерев'яні іграшки від тм Cubika - це розвиваючі іграшки для дітей від 2 років, дерев'яні конструктори з кубиків, дерев'яні пірамідки, машинки з дерева.

Дерев'яні іграшки від тм Cubika - це розвиваючі іграшки для дітей від 2 років, дерев'яні конструктори з кубиків, дерев'яні пірамідки, машинки з дерева.
Cubika - українські розвиваючі іграшки світового рівня

   Розвиваючі іграшки Cubika - дитячий конструктор, який зроблений з натурального дерева твердих порід (бук і явір), які виросли в екологічно чистій зоні (Карпати, Івано-Франківська область). Виробляються дерев'яні іграшки та конструктори на італійському обладнанні. Фарбуються іграшки з дерева нетоксичного фарбою на водяній основі, виготовленої в Німеччині. Розвиваючі іграшки для дітей відповідає світовим стандартам якості, при цьому відрізняється доступною ціною для українського споживача. Дерев'яні іграшки Cubika ідеально підходять для інклюзії та дитячих садків. Іграшки мають сертифікати якості та висновки сангигиени.

Cubika конструктор, огляд пропозицій.
    Дерев'яні конструктори з кубиків (Ратуша, Міст) - великі набори для конструювання, які зможуть надовго захопити будь-яку дитину. Безпечні кубики з дерева різних форм і кольорів допоможуть втілити різні творчі та інженерні ідеї дітей. Конструктори Cubika дозволять хлопчикам і дівчаткам познайомитися з конструкцією різних архітектурних форм.
    Дерев'яні машинки і трейлери - це конструктор, логічна головоломка і іграшкове транспортний засіб одночасно. Машинки з дерева ідеальне рішення для маленьких непосид, що не терплять одноманітності. Веселе і безпечний розвиток з дерев'яною залізницею і міні-поїздами Кубика гарантовано! (Пропонуються дві моделі з елементами різних форм).
    Сортери дерев'яні Cubika відрізняються від своїх аналогів хитромудрої формою елементів, випускаються набори, виконані у вигляді будиночка або «ажурного» куба з безліччю додаткових розвиваючих елементів.
    Дерев'яні пірамідки Cubika це розвиваючі іграшки для дітей від 1 року. Пірамідки з дерева оцінять діти і викладачі в дитячих садках і інклюзивних центрах. Кольорові пірамідки здивують незвичайним виконанням, оскільки фактично вони є вертикальним пазлом-вежею.
    Мозаїка «Wooden pixel 1-2-3» і Конструктор-орнамент - незвичайна варіація логічної головоломки, яка не тільки допоможе розвинути інженерне мислення і почуття прекрасного, а й познайомить з базовими законами геометрії.

Cubika це дерев'яні конструктори які варто купити, дитині радість і користь подарувати
дерев'яні конструктори повністю безпечні;
дрібні кубики стимулюють моторику рук;
деталі конструктора розвивають окомір;
незвичайні дизайнерські рішення вигідно виділяють Cubika (Кубика) на тлі «приїлися» класичних розвиваючих забав;
ніжна кольорова гама дерев'яних іграшок не дратує нервову систему дітей;
Діти граючи дерев'яними конструкторами на практиці дізнаються, що таке сумісність;
дерев'яні конструктори Cubika (Кубика) допоможуть синхронізувати роботу творчого та раціонального півкуль головного мозку і навчать бути схожим комплексно до вирішення різних завдань;
безпечні матеріали іграшок з дерева можна навіть спробувати «на зуб»;
доступна ціна дозволяє придбати іграшки для дітей преміум-класу кожній українській родині;
вибираючи конструктори Cubika (Кубика), вироблені в Україні, ви інвестуєте в розвиток країни, а значить і в майбутнє своїх дітей.
КупитиCubika (Кубика) дитячий конструктор в IQgra

    В інтернет-магазині iqgra.com.ua можна купити всі види дерев'яних конструкторів українського бренду Cubika (Кубика) за привабливими для покупців цінами. Всі товари сертифіковані і відповідають найсуворішим світовим стандартам якості. Доставка здійснюється по Дніпру і Україні, жителі Дніпра можуть забрати замовлені конструктори самостійно в магазині IQgra Розумні Іграшки. Доступні різні способи оплати.Показано з 1 по 24 із 88 (всього 4 сторінок)