Djeco Ігри з Франції

Djeco Ігри з Франції

    Частинка Франції: Djeco купити в Україні!


   Заснована в 1954 році компанія Djeco спеціалізується на розвиваючих іграх, іграшках і наборах для творчості.

     Djeco іграшки - це цікаві дерев'яні конструктори та іграшки, пізнавальні набори для творчості, барвисті пазли Djeco, захоплюючі настільні ігри та багато інших дитячі товари, які дарують малюкам радість, посмішку і гарний настрій.

    Ці іграшки, розроблені за рекомендаціями психологів за участю знаменитих французьких ілюстраторів, які сприяють активному розвитку креативності, творчих здібностей і просторового мислення.

    Іграшки Джеко випускаються в трьох напрямках:

  • Розвиваючі іграшки Djeco спрямовані на розвиток тактильних відчуттів, дрібної моторики, зорового сприйняття, логіки, кмітливості, швидкості мислення та розвитку мови.
  • Творчі набори Djeco - розмальовки з олівцями, фломастерами і фарбами, набори трафаретів і штампів, мозаїка, орігамі та вишивка. Вирішивши купити набір для творчості Djeco, ви дозволите своєму карапузові розкрити свій творчий потенціал, а також активно розвивати фантазію і уяву. Малюки вчаться самовиражатися і творчо мислити.
  • Набори для декорування Djeco - аксесуари, за допомогою яких діти можуть прикрашати свої кімнати.

Купити іграшки Djeco в Україні в магазині "Розумні іграшки IQгра" https://iqgra.com.ua/

Настільні ігри Djeco купити в нашому магазині і перетворити сімейний відпочинок на справжнє свято!

Бренд Djeco Україна прийняла дуже добре і продовжує з величезним задоволенням розвивати своїх малюків за допомогою цих чудових іграшок! Кожен з Вас насолодиться якістю, оригінальністю і асортиментом продукції Джеко!

Іграшки Djeco, купити в Україні можна в нашому інтернет магазині IQgra.com.ua. Іграшки від компанії Djeco купити, Дніпро, Київ з доставкою по місту.
Показано з 1 по 24 із 224 (всього 10 сторінок)