Пазли і настільні ігри для найменших ТМ Dodo


Порівняння товарів (0)


185

38

38

65

38

29

80

200

185

119

130

65

    Пазли DoDo: ростимо майбутніх геніїв

    Повноцінний розвиток дитини неможливе без розвиваючих іграшок. Малюкові необхідно купувати не тільки машинки, солдатиків або ляльок, а й розвиваючі ігри, ігри що навчають дитину думати. Для навчання і підготовки до школи не обійтися без головоломок і пазлів DoDo.

    Продукція українського бренду призначена для дітей різного віку і відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки. Розвиваючі ігри для дітей від 2-х років з'явилися в асортименті Українського виробника, вони представлені пазлами парочками з двох частин з яскравим малюнком і великими елементами. Для дітей від трьох років рекомендуємо купити набори навчальних пазлів 4 в 1 присвячених таким темам як транспорт, пори року, професії. Пазли 4 в 1 відмінно підходять для занять в дитячих садках на заняттях з розвитку мовлення. Для дітей які збирають пазли на 80 елементів або на 100 елементів рекомендуємо пазли Космос, пазли карта України, карта Європи. Всі пазли «Додо» виконані з щільного матеріалу - Палитурні картону з матовою ламінацією. Бічні «замки» кожного елемента відповідають один одному і мають рівні краї - такі деталі нескладно складати без допомоги дорослих!

    Батькам дошкільнят пропонуємо звернути увагу на настільні ігри, які можна купити в інтернет-магазині розвиваючих іграшок «IQgra» c доставкою по Україні. Граючи в Лото від DoDo з друзями, малюк весело і з користю проведе вільний час і вивчить англійську мову за такими темами як продукти і одяг.

Користь пазлів «Додо»

Навчальні настільні ігри допоможуть привити дітям потрібні навички, навчить їх доводити почату справу до кінця, а також самостійно знаходити рішення без допомоги старших. Вона сприяє розвитку моторики рук, візуальної пам'яті, фантазії, наочно-образного і логічного мислення.  

Показано з 1 по 12 із 96 (всього 8 сторінок)