Dwinguler килимки для розвитку дітей з народження

Dwinguler килимки для розвитку дітей з народження

    Dwinguler (виробництво - Південна Корея) - це новий для українського ринку бренд і в перекладі з корейської означає «перекидатися».

    Ігрові розвиваючі килимки Двінгулер призначені для дітей віком до 7 років. Це продукт високої якості, який розробляється і виготовляється в Кореї з нетоксичних та екологічно чистих матеріалів. Він гіпоалергенна, не містить шкідливі речовини, і абсолютно безпечний для здоров'я малюка. Технологія виробництва килимків унікальна, вона сертифікована згідно із вимогами міжнародних стандартів якості ISO 9001, а також відповідає вимогам Комісії з Безпеки споживчих товарів США.

    Ігрові розвиваючі килимки Двінгулер забезпечують безпеку і розвиток дитини, а також комфорт і шумоізоляцію в ігровій кімнаті.

    Ігрові коврики Двінгулер зарекомендували себе як якісний дитячий товар на ринках Європи, Азії та Америки. Вони дуже популярні в Кореї, Канаді та інших країнах. І з великим задоволенням хочеться сказати - ігрові килимки Двінгулер тепер можна купити і в Україні. Купити килимки в Дніпрі, Києві або Україні можна, оформивши замовлення у нас на сайті, додавши товар "В Корзину", або зателефонувавши за телефоном (099) 796-17-67, (096) 031-40-31
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)