Гарантія магазину іграшок, Сервісне обслуговування.

Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки працює в рамках ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів" Гарантійний термін вказаний в описі до іграшки або до іншого дитячого товару. Оформлення гарантійного талона здійснюється при доставці, після перевірки товарів для дітей. На деякі вироби гарантійним талоном є товарний чек. Гарантія починається з моменту продажу іграшки або іншого товару. Несправності, що виникли протягом гарантійного терміну при дотриманні умов гарантії, будуть усунені спеціалізованими сервісними центрами. Доставка вироби на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем за власний рахунок.

Для того, щоб визначити, чи підпадає даний дефект під категорію браку, вам потрібно самостійно доставити товар на перегляд в сервісний центр. Після цього експерт винесе рішення щодо конкретного випадку ..

Повернення товару

Ви можете відмовитися від поставленого нами товару в разі, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли, безпосередньо в момент доставки.

У разі, якщо ви відмовитеся від покупки на місці, вартість доставки оплачується в обидві сторони.

Обмін і повернення іграшок та інших дитячих товарів належної якості може проводитися протягом 14 днів з дня купівлі, в оригінальній упаковці та з супровідними документами, якщо він не був у вживанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, коробка, ярлики, а також товарний чек, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, ви можете (на ваш вибір):

  • придбати будь-які інші дитячі товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості,
  • отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару,
  • здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

У разі обміну та повернення товару доставка і її оплата обговорюється з менеджерами магазинами.

Щоб уникнути подібних ситуацій, будь ласка, з'ясуйте всі Ваші питання про товар у наших менеджерів.

Всі дії по обміну і повернення товару відбуваються відповідно до "Закону про захист прав споживачів".