Gigamic Настільні ігри для дітей

Gigamic Настільні ігри для дітей

    Настільні ігри GIGAMIC - лідер у виробництві оригінальних настільних ігор.

Трохи про виробника настільних ігор GIGAMIC

    У 1991 році у Франції брати Жир заснували підприємство по виготовленню настільних ігор, міжнародного стандарту, супроводжуваних перекладом правил (в окремих випадках) на три десятка мов планети. З 2001 року, три чверті настільних ігор вироблених компанією, експортується практично в усі куточки земної кулі. Продукція компанії призначена для самої різної вікової та цільової аудиторії і майже кожна гра відзначена рекомендаціями психологів зі світовим ім'ям. Деякі настільні ігри від братів Жир, увійшли в розряд класики і ставляться в один ряд з «лото», «бінго» та ін., А багато в чому і перевершують їх ...

Вишуканість і оригінальність настільних ігор GIGAMIC

    Поряд з ціновою доступністю практично для всіх соціальних кіл в різних країнах світу, а також оригінальністю і неординарністю правил, ігри настільні GIGAMIC вражають своїм, буквально зачаровує, погляд зовнішнім оформленням і бездоганною якістю виконання. Ігри виготовлені з натурального дерева, обтягнуті дорогими тканинами, зображення виконані методом «друку на шовк», тисненням і різними поліграфічними вишукуваннями.

    Надзвичайно цікаві правила настільних ігор GIGAMIC, занурюють гравців різного віку в світ абстрактного мислення. Особливо ретельно розроблені правила для настільні іграшки GIGAMIC для дітей дошкільного та шкільного віку. Вони спонукають дітей розкриваючи задуми суперника, мислити не тільки логічно, але й неординарно, створювати для суперників тактичні пастки. Таким чином гри допомагають розвивати інтуїцію, передбачати подальші ходи і попереджати хитрощі суперника, вчать хлопців перемагати і з гідністю програвати. Але найголовніша перевага перед азартними іграми - настільні ігри GIGAMIC не зволікатимуть дітей і дорослих як комп'ютерні ігри та ігрові автомати, які зруйнували тисячі і тисячі людських доль. Піднявшись з-за столу, програвши або вигравши, ви відчуваєте задоволення від приємно і з користю проведеного дозвілля.

Різноманітність настільних ігор від GIGAMIC

    Настільна гра Катаміно– чудовий спосіб відволіктися від щоденних турбот і проблем. Правила гри дуже прості і зрозумілі для дітей і дорослих, але складна сама гра. Виготовлена ​​за типом популярної кілька років тому гри «Тетріс», але набагато складніше: уявіть, що вам потрібно розмістити деталі різної конфігурації на прямокутнику певного розміру. Однак, розміри прямокутника змінюються і ми отримуємо сотні різних (розробники гри обмежилися 500) варіантів! До гри додається брошура з цими варіантами, але ви можете придумати і свої власні.

Вартість настільних ігор GIGAMIC

    Цінова політика видавництва така - ігри настільні GIGAMIC купити в Дніпрі може кожен бажаючий зробити приємний і корисний подарунок своїм дітям і друзям. Наш магазин пропонує кращі ціни на настільні ігри GIGAMIC в Україні!

Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)