Іграшки Kiddieland

Іграшки Kiddieland

    Якісні розвиваючі іграшки Kiddieland

    Кожна дитина потребує іграшки, які будуть не тільки яскравими, але і якісними. Саме на цей показник повинні звертати увагу батьки, купуючи іграшку для свого чада. А тому ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію гонконгського бренду під назвою Kiddieland, який випускає спеціальні іграшки для дітей будь-якого віку, починаючи від народження і закінчуючи молодшим шкільним віком. Основні особливості іграшок даної торгової марки - це те, що вони виконані з якісного, нешкідливого для здоров'я і легкого пластика. До того ж, вони всі іграшки Kiddieland є навчальними і розвиваючими за своєю спрямованістю.

    Незважаючи на те, яку саме іграшку Kiddieland ви виберете: каталку, сортер, розвиваючий центр, самокат або чудомобіль, вона обов'язково матиме розвиваючі функції. Компанія-виробник розділила всі свої іграшки на кілька груп - це компактні чудомобили, ігрові конструкторські набори, музичні розвиваючі іграшки, каталки для навчання ходьбі, інерційні іграшки, а також спеціальні іграшки на колесах для самих маленьких. Всі вони оформлені яскраво і дуже естетично, тематика популярних і улюблених диснеївських мультфільмів помітна в багатьох продуктах гонконгського бренду. Саме це і подобається в іграшках Kiddieland дітям, які як раз в цьому віці і пізнають перші повнометражні мультфільми.

    Для дітей старшого віку компанія-виробник розробила більш складні музичні іграшки, різноманітні набори та ігрові панелі. Спеціальні ігрові столики з мордочками і фігурками тварин призначені для того, щоб дитина могла розрізняти різних представників фауни, їх кольору, видавані ними звуки та інше. Такі ігрові панелі повністю спрямовані на розвиток дитини, його навичок та отримання додаткових знань про навколишній світ. Додатковою перевагою кожної іграшки Kiddieland є її безпека, а також довговічність. Поламати міцний пластик не так вже й просто, а тому навіть під час активної гри дитина не зможе завдати шкоди ні іграшці, ні самому собі, що важливо.

    У нашому магазині дитячих іграшок завжди величезний вибір продукції компанії Kiddieland за помірними цінами. Ми точно знаємо, що ці дитячі іграшки користуються величезною популярністю у дітей і їх батьків, а тому намагаємося постійно оновлювати асортимент і пропонувати вам нові іграшки гонконгського виробництва.

     Купити іграшки Kiddieland в Дніпрі, Києві або Україні можна, оформивши замовлення у нас на сайті, додавши товар "В Корзину" або зателефонувавши за телефонами (099) 796-17-67, (096) 031-40-31
Показано з 1 по 24 із 41 (всього 2 сторінок)