Навчально-ігрові розвиваючі посібники для дитячого садка від Learning Resources.

Навчально-ігрові розвиваючі посібники для дитячого садка від Learning Resources.

    Розвиваючі ігри для дітей і юних дослідників.


    Розвиваючі іграшки найбільше приносять користі для самих маленьких дітей. Вважається, що в дитячому віці мозок найбільш сприйнятливий до нової інформації, яка надходить до дитини за допомогою розвиваючих іграшок. У цей період малюк засвоює величезний пласт знань про властивості матеріалів, формах, кольорах. Те, що нам, дорослим, здається цілком природним, у крихти здатне викликати невимовний захват. Знайомство з навколишнім світом може бути захоплюючим з розвиваючими іграшками Learning Resources.


    Історія компанії бере початок в 1994-му в Норфолку, Англія. Спочатку діяльність була зосереджена на виготовленні освітніх дидактичних посібників для шкіл Великобританії і Європи. Сьогодні Learning Resources є частиною корпорації Education Insights - провідного світового виробника, якому довіряють вчителі та батьки, а також любить дітвора. Дидактичні ігри Learning Resources сертифіковані в Україні і відповідає затвердженим Перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для Навчальних кабінетів початкової школи, в рамках Концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальний заклад I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. . №1021 та Розпорядження кабінету міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері Реформування Спільної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 ».


Лінійки обладнання навчального і загального призначення для початкової школи Нуш налічують більше 1000 інноваційних ігор, вони представлені в понад 80 країнах. У числі популярних торгових марок: Pretend & Play, Smart Snacks, New Sprouts, Primary Science, GeoSafari і Playfoam.


    Формула успіху просте: барвистий дизайн, винахідливість і висока якість виконання. Learning Resources не обмежує захоплення підростаючого покоління, будь то вивчення хімії, колористики або моделювання. Юних дослідників порадує деталізація виробів: інструменти для дослідів, фігурки для сортування, головоломки і конструктори - все розроблено з великим увагою і ретельністю.


Секрет популярності Learning Resources


Великий асортимент тематичних розвиваючих наборів відповідно до віку.

Патентовані розробки.

Багаторазовий переможець у номінаціях "Вибір батьків", "Іграшка року", "Рекомендація вчителів" від авторитетних асоціацій США і Європи.

    Кожен день для малюка - це відкриття, він дізнається багато цікавого і набуває нових навичок, а Learning Resources стане ідеальними помічниками в навчанні. Вони подарують миті незабутнього веселощів і допоможуть досліджувати світ навколо через гру. Навчальні матеріали Ленінг Ресурс призначені для дітей від 2 до 12 років. Але конструктори можуть бути цікаві і дітям старшого віку.
Показано з 1 по 24 із 60 (всього 3 сторінок)