Mirrorkal Ты и Мона Лиза. Игра-головоломка - kklab 5019

Виробник: Recent Toys
Модель: kklab 5019
Використовувати бон. балів 239
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 23900
Расположение: Голландия

  • 239


Mirrorkal Ты и Мона Лиза. Игра-головоломка

 Игры Recent Toys — это инновационные многовариантные головоломки.

    Разбирать и собирать любую из головоломок Recent Toys можно бесконечно, и каждый раз это будет другая головоломка. При этом у каждой задачи, абсолютно точно, есть решение!

    Головоломка Mirrorkal Ты и Мона Лиза имеет два решения. Первое, более простое решение - из девяти прозрачных кубиков собрать зеркало с маленьким портретом Моны Лизы (Джоконды) посередине. Второе, продвинутое решение - собрать большой портрет Моны Лизы из девяти кубиков.

     На первый взгляд, эта головоломка-пазл очень похожа на известную народную игру "Пятнашки", и собрать ее не представляет особой сложности. И тут мы походим к секрету головоломки... Изображение внутри кубика формируется путем зеркального отражения картинки на грани соседнего кубика. Поэтому не удивляйтесь, если, собирая пазл, вы увидите изменяющиеся изображения внутри "пятнашек"!


     Головоломка "Ты и Мона Лиза" от Recent Toys будет очень полезна для детей от семи лет, так как способствует развитию логического мышления  ребенка, а также настойчивости в решении сложной задачи.


Стать дитини
Стать мальчик, девочка

Вік
Вік 7+

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються логическое мышление, концентрация внимания, нацеленность на результат
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Recent Toys
Recent Toys

5019, головоломка механическая, головоломка-игра


Схожі товари