Нарды Калаха настольная игра Tactic - BVL 14005

Виробник: Tactic
Модель: BVL 14005
Використовувати бон. балів 449
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 44900
Расположение: Финляндия

  • 499


Нарды Калаха настольная игра Tactic

Калаха - настольная логическая игра для 2-х человек. Вероятнее всего, эта игра возникла в Африке. Археологи находили такие игровые доски в Африке и Азии, а также есть изображения калаха периода Древнего Египта.

Эта тактическая игра на концентрацию внимания, выполнена из дерева и в древности называлась «бобовой игрой». Цель игры - накопить на своем поле (калахе) как можно больше камней.

Игровое поле состоит из двух рядов лунок. У каждого игрока по 6 лунок. Лунки соперников расположены напротив. Также у каждого игрока есть специальная большая лунка «калах», которая находится справа от других его лунок.

Правила:
В свой ход игрок выбирает одну из своих лунок и раскладывает камни из неё в лунки против часовой стрелки. В каждую лунку и свой калах он кладет по одному камню, при этом пропуская калах противника (но не пропуская свой!).
Если последний камень игрок кладет в свой калах, то он делает следующий ход. Если в любую другую лунку, то ход переходит к сопернику.
Если последний камень игрок кладет в свою пустую лунку, то он забирает его и все камни из противоположной лунки партнера, и помещает их в свой калах.
Когда игрок не может сделать ход, так как все его лунки пусты - игра заканчивается. Второй игрок после этого переносит все оставшиеся в его лунках камни в свой калах. Побеждает игрок, в калахе которого окажется больше камней.

В наборе:

  • игровое поле с ячейками;
  • 48 стеклянных «драгоценных» камней;
  • инструкция на русском языке.

Размер упаковки: 40 х 140 х 230 мм (ширина х длина х высота)

Материал: дерево и стекло

Производитель: Tactic, Финляндия


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 7;99
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника

настольные игры


Схожі товари