Динамический конструктор SpaceRail Level 4 - SR-4
Виробник: Spacerail
Модель: SR-4
Використовувати бон. балів 1195
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 119500

  • 1 200


Динамический конструктор SpaceRail Level 4Благодаря конструктору Spacerail Level-4 теперь макет вечного двигателя можно создавать собственными руками. Забавная игрушка-головоломка поможет собрать удивительные виражи, от которых в восторг придут взрослые и дети. Обратите внимание, что конструктор Spacerail Level-4 - головоломка, скорее, для "бывалых", чем для начинающих игроков. Уровень сложности достаточно высокий, но именно головокружительные треки и большое количество деталей дарят особое удовольствие от сборки!

   

Развлекайтесь всей семьей! Создавайте причудливые горки и космические виражи. Вы сможете часами наблюдать за путешествиями металлических шариков.

Инструкция по сборке входит в комплекте.
 
Конструктор Spacerail представляет собой: основание, алюминиевые стойки, держатели направляющих, стрелки-разветвители, вертикальный подъемник, напоминающий винт Архимеда, и направляющие — белые полиэтиленовые трубки, из которых можно создавать совершенно потрясающие головоломные конструкции, по которым непрерывно будут кататься металлические шарики.
   
Комплектация и характеристики:
  • Уровень сложности: 4 (****)
  • Общая длина рельсов: 26 метров
  • Количество деталей:  501
  • Размеры в собранном виде: 72х34х36 см. 
  • Инструкция: на русском языке
  • Упаковка: цветная глянцевая коробка

 


Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 10;11;12;13;14;15;16;17;18

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються целеустремлённость;пространственное воображение
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Spacerail
Spacerail

динамический конструктор, динамические конструкторы, магазин игрушек, динамический конструктор SpaceRail


Схожі товари