Математичний планшет стає полем для досліджень дитини, реалізації її власних ідей.
Коротко можливості планшета можна розділити за трьома напрямками:
- Розвиток пізнавальних процесів: пам'яті, уваги, сприйняття, уяви. Форма роботи: зорові і слухові диктанти; завдання на домальовування.
- Розвиток інтелектуально-творчих здібностей. Моделювання математичних властивостей і відносин; моделювання прислів'їв і приказок, загадок, віршів, казок; складання візерунків.
- Розвиток комунікативних якостей. Виконання колективних робіт (на основі об'єднання планшетів). Розвиток навичок співпраці.
В умовах сімейного виховання планшет дозволяє організувати спільне співробітництво дорослого і дитини.
На допомогу педагогам і батькам нами випущений альбом "Лото на математичному планшеті", як один з варіантів вивчення лексичних тем.
Робочі зошити "Вчуся читати" (Грамота на математичному планшеті), сподіваємося, будуть сприяти розвитку фонематичного слуху, інтересу до читання, успішності дитини в цілому.
У Зошиті 1 наведені завдання для ознайомлення з голосними буквами (окрім Е та Я), приголосними М і М '(знак' позначає м'якість звуку), В і В ', Н і Н', П і П ', Т і Т', До і К ', С і С', Х і Х '.
У Зошиті 2 триває знайомство з приголосними буквами.
Для виконання завдань потрібно математичний планшет, робочий зошит та олівець.
Ми рекомендуємо працювати з зошитами два рази в тиждень, знайомлячись на кожному занятті з однією літерою. Таким чином, з кожним зошитом дитина працює приблизно 2,5 місяці.
Увага. Для ігор необхідна наявність "Математичного планшета".
Рекомендований вік: 4-7 років
Матеріал: Альбом 210 х 148 мм
Торгова марка: Корвет
* Відповідає затвердженому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, в рамках концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р .. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 рр.»
Стать дитини
Вік
Якості, які розвиваються
Про виробника
мозаїка, резиночки, геометрія, візерунок, малюнок, гра, робочий зошит вчуся читати, корвет, робочий зошит, математичному планшеті, дидактична гра, дидактичні ігри, дидактичні матеріали