Арена большая Головоломка - KV 25018

Виробник: КрутьВерть
Модель: KV 25018
Використовувати бон. балів 153
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 15300
Расположение: Украина

  • 153


Арена большая Головоломка

    Каждый современный ребенок проявляет повышенный интерес к разнообразным видам головоломок. Если вы решили поразить своего ребенка старше десяти лет необычной игрой, то предложите ему великолепную большую головоломку - сувенир «Арена».

    Изготовителем необычной игры выступает довольно популярная большинству потребителей украинская компания «Круть Верть». Она не забывает о самочувствии ребятишек разного возраста и стремится произвести такую современную продукцию, которая не только довольно привлекательна внешне, но и не содержит вредных веществ и разнообразных химических добавок.

    Занимательная головоломка на длительное время увлечет практически всех ребятишек. Им предстоит утроить представленные фигуры определенным способом. Внутри шестигранной коробки расположены все 9 фигур, с которыми ребенок будет играть, подбирая необходимые варианты.

Возраст: 10+

Размер: 19.5 см х 17 см х 1.5 см

Вес: 240 г

Материал: дерево

Производитель: Круть Верть (Украина)

Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
КрутьВерть

игры головоломки, головоломки из дерева, деревянные головоломки,


Схожі товари