Розвиваючі ігри для дітей від 3 років і навчальні настільні ігри для дітей від 8 років. Хіти світової ігротеки Суперфермер і Фермер Ранчо Granna (Польща).

Розвиваючі ігри для дітей від 3 років і навчальні настільні ігри для дітей від 8 років. Хіти світової ігротеки Суперфермер і Фермер Ранчо Granna (Польща).

    Настільні ігри для дітей Компанія Granna випускає з 1991 року.


    На ринку дитячих розвиваючих ігор та товарів для дітей, це молоде польське підприємство вже встигло заслужити відмінну репутацію.


    Асортимент продукції, що випускається під торговою маркою Granna, складається з різних моделей дидактичних настільних ігор, пазлів, ігор для розвитку мови і ігрових наборів.


    Розвиваючі ігри від Компанії Granna сприяє розвитку у дитини посидючості, логіки, пам'яті, акуратності, уваги, покращує моторику і відмінно допомагає підготувати дитину до школи. Настільні ігри Гранна відмінно


    У штаті співробітників Granna зайнятий ряд талановитих художників, що створюють за допомогою своєї неординарної фантазії і майстерності оригінальних персонажів, здатних викликати інтерес у кожної дитини.


    Розвиваючі ігри, пропоновані цим польським підприємством, користуються величезним успіхом і попитом на європейській торговому майданчику, зокрема, на російському, українському і білоруському ринках. Діяльність компанії Granna і її настільні ігри не раз відзначалися престижними нагородами та преміями. Розвиваючі ігри під її логотипом в різні періоди були названі грою року, суперпродуктом для дітей, удостоювалися таких звань, як «Головний вибір дітей року» і «Вибір батьків».
Показано з 1 по 24 із 74 (всього 4 сторінок)